Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre kellemetlenebb elmennem...

Egyre kellemetlenebb elmennem ràkszűrésre, illetve hüvelyi ultrahanhra is szükségem lenne, mert vannak hormonàlis problémàim, mivel màr 28 vagyok, de még nem élek szexuàlis életet. Érdekli ez az orvost egyàltalàn?

Figyelt kérdés
Màr kihagytam emiatt egy ràkszűrést is, mert vizsgàlat előtt ugye erről szólni kell, és màr egyre cikibb... Most pedig sajnos fàjdalmaim is vannak, derék, petefêszek környékén... Előre is köszi!
2019. szept. 23. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt. Persze, az is lehet...Nem is úgy értem, tudom, hogy fontos róla szólni, gondolom azért, hogy finobban is csinàlja a vizsgàlatot, csak úgy értem, hogy "emberileg" foglalkozik-e vele, hogy itt van egy 28 éves szűz, vagy ez nem érdekli őt ...
2019. szept. 23. 22:09
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Az elsö tök hülyeséget ír, semmi értelme annak, amit állít, ez nem igaz.


A kérdésedre: az orvost nem érdekli, hogy szüz vagy, legfeljebb annyiban, hogy óvatosabban vizsgál.

2019. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is el kell menned, ha egyszer panaszod van. Túl fogod élni, ha elmondod neki. Fogalmam nincs, hogy vizsgál meg, hogyha szűz vagy, én még azt is el tudom képzelni, hogy ő repeszti meg a szűzhártyát, legalább azon is túl leszel. Vannak az életben kellemetlen dolgok, sose legyen ennél nagyobb. A kellemetlenség kb addig a max negyedóráig fog tartani, amíg ott leszel a rendelőben. A fogorvost is kibírod, pedig az se egy élvezet.
2019. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen megszabadítalak a szüzesség nyomasztó terhétől 😉
2019. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb vàlaszokat! Igen, úgy tudom, hogy elvileg annak nem is nagyon csinàlnak hüvelyi ultrahangot, aki még szűz, engem màr volt, hogy nem is vizsgàlt meg orvos emiatt. De akihez most mennék, meg màr voltam is nàla koràbban, az úgy csinàlta a vizsgàlatot, hogy szinte nem is éreztem semmit.
2019. szept. 23. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
3-as. Az orvos állította ezt. Magamtól miért okoskodnék, nem nekem van diplomám hanem neki.
2019. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon nem érdekli az orvost hidd el.Az sem érdekelné, ha prostituált lennél. Mármint érted, abból a szempontból amire vonatkozik a kérdés. A vizsgált terület miatt muszáj megkérdeznie, illetve tájékoztatni őt, de ennyi.
2019. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valamiért eltűnt az első vàlasz..Mindenesetre, köszi az újabb vàlaszokat!
2019. szept. 23. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam szűz, de még ennél később mentem először.

Kaptam fejmosást a szűrés fontosságáról.

Nem kell félned, az orvost csak információ szinten érdekli, hogy szűz vagy, és egyáltalán nem ciki!

Ha panaszaid vannak, akkor minél hamarabb szánd rá magad!

2019. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2019. szept. 24. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!