Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlott lenne elmennem...

Ajánlott lenne elmennem rákszűrésre? Ti hány évesen voltatok először?

Figyelt kérdés

Az idei év elején voltam nőgyógyásznál erős menszesz alatti görcsök miatt orvosnál, amikor femerült az endometriózis gyanúja (ekkor a görcsoldó / fájdalomcsillapító mellett döntöttem). Most novemberben visszamentem a nem múló panaszok miatt, valamint volt egy kisebb fertőzésem is amire kaptam gyógyszert. Két hónapja készült hasi ultrahang ami nem mutatott elváltozást.


Nem tudom, ajánlott lenne elmennem?


24 N



2018. dec. 28. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Én azután mentem először, miután elveszítettem a szüzességem. Azóta évente járok.
2018. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az endometriózist sajnos az ultrahang a legtöbb esetben nem mutatja ki,biztosan csak laparoszkóppal lehet megállapítani.

Ha nem múlnak a panaszaid,akkor szerintem nyugodtan menj vissza,ha panaszmentes vagy akkor elegendő évente egyszer.

2018. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, az lemaradt hogy még szűz vagyok
2018. dec. 28. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
24 évesen már ajánlott lenne elmenni akkor is, ha még szűz vagy. A saját érdekedben.
2018. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) rákérdezhetek az orvosomnál?
2018. dec. 28. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

18 évesen voltam először nőgyógyásznál. (Akkor vesztettem el a szüzességemet.)

28N

2018. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz.
2018. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetted volna, amikor ott voltal. En 25 evesen vesztettem el, ra ket evre mentem eloszor szurovizsgalatra.
2018. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

28evesen

Iden mentem eloszor, p3am is lett egybol ....:(

panikoltam


Innentol evente majd jarok.......

2018. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Panaszok miatt voltam, és nagyon izgultam , sajnos ezért elfelejtettem rákérdezni. E-mailben is rákérdezhetek igaz? Magánrendelésen voltam.

Kedves utolsó válaszoló, remélem minden rendben lesz

2019. jan. 1. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!