Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet ilyet csinálni?

Hogy lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Vettem a Tescoban 8 darabos Bella applikátoros tampon, nem olyan olcsón és most látom, hogy 2008- ban lejárt! Ilyet! És annyit kérnek érte lassan mint az OB-ért! És a használati utasításban annyi hiba van, mintha valami rossz féle ember írta volna. Szűkség meg ilyenek...1-2 hiba belefér,de alig van szó amit jól írtak. Szerintetek se megbízható az ilyen termék? Én csodálkozok hogy ilyet lehet árusítani.
2010. júl. 15. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

"Vettem a Tescoban..."

Na itt a hiba. Tampont meg ilyesmit én CSAK dm-ben vagy rossmannban vezsek, tescoban soha. Elég sztorit lehet arról hallani, hogy milyen dolgokat találnak ott...

2010. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk, vidd vissza!
2010. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általában én is DM-ből és Rossmanból szoktam venni, de most csak oda jutottam el, ezért vettem ott.
2010. júl. 15. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
mi lenne ha nem dugdalnád magadba...a betétnél nincs ilyen probléma:D:D
2010. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én részemről azt inkább nem használnám! Ha nincs blokk inkább vegyél másikat!
2010. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Blokkal vidd vissza, ki kell cserélniük, vagy visszaadniuk az árát. A használati útmutatón meg felesleges kiakadni, mindenki tudja, milyen igényes emberek fordítják. Sajna ha alsó árkategóriás terméket veszel, akkor ez gyakori!

A 2008as lejárat viszont vérlázító, mindenkép lépj valamit.

2010. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aki azt mondta hogy mi lenne ha nem dugdalnád magadba: Erről nem kértem ki a véleményedet, nem ez volt a kérdés.

Nem is akarom használni, 2008 az azért tényleg nagyon izé.

2010. júl. 15. 14:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat az izéért nem tudtam, hogy mondjam. A helyesírás az még csak egy plussz hibája a terméknek.
2010. júl. 15. 14:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen okostojás?
2010. júl. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!