Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szokott ilyet csinálni...

Miért szokott ilyet csinálni a bordám?

Figyelt kérdés

A bal oldalamon főleg ha görbe háttal ülök vagy össze vagyok görnyedve a fotelban akkor olyan mintha a bal oldalamon a bordáim össze akadnának és a szívtől kezdve a hónajjam alatt végződik olyan mintha valami gyenge áramütés lenne vagy valaki végig húzná az ujját rajta! Mitől van ez az érzés? Valúszínű nagyon nem jó görbén ülni+hogy növésben vagyok?

Vagy az is lehet hogy gyengék a mellizmaim aminek köze van a bordához?


16/F


2011. febr. 13. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet beszorul a levegő
2011. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ellen mit tehetek?
2011. febr. 13. 23:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár nem, nem szorulhat be a levegő! azt a hátamnál érezném!
2011. febr. 13. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a bordáid alatt lévő idegek nyomódnak, és azért van ez az érzés? A bordáid nem "akadhatnak össze", maximum, ha eltörtek.
2011. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen Nem úgy kellett volna írnom hogy "összeakadnak" Hát lehet hogy egy ideg csípődik be de az sokkal jobban fájna ez meg csak olyan egyszerü "áramütés szerü"
2011. febr. 14. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Apunak is ilyen volt, sőt neki el is fehéredett a karja, ha magasba emelte. Becsípte az ideget a borda, ki is vettek egyet. :/
2011. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha becsípne az ideg bele döglenék a fájdalomba! 16 éves vagyok azért már olyan durva lehetetlen!
2011. febr. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!