Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai klimax 4x előtt?

Korai klimax 4x előtt?

Figyelt kérdés
Rendszeres 27-28 napos ciklus mellett 4 napja késik, PMS szindrómák vannak. A korom miatt első körben nem a terhesség merült fel bennem, hanem a klimax. Szárazságot érzek, de nem vészes, egyéb tünetet nem tapasztaltam. Van valaki, akinek szintén 4x körül jött a változókor? Tapasztalatok? Köszi

2019. szept. 26. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy, hogy a 4X elött 31 éves kort vagy 39-et jelent!

Másrészt ha ilyen gynud van, akkor a legértelmesebb felkeresni a nögyógyászodat és megnézetni a hormonszintedet.

Mellesleg rengetegen esnek teherbe 40 éves kor elött meg utána is, mert azt hiszik, túl idösek ehhez.

2019. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Téged csak a rosszindulat hozott ide válaszolni? Vagy mindenáron kötekedni szeretnél? Ha azt írtam volna, hogy segítség, lehetek terhes?, akkor azért lennék hülye, mert 40 körül már lehetne egy kis eszem; ha azt írom, hogy klimaxra gondolok, akkor meg azért vagyok hülye, és miért nem terhességre gyanakszom - szóval gyakorlatilag tök mindegy, milyen kérdést írok ki, tapasztalatot nem, de kioktatást azt tudsz adni. Olvastad egyébként a kérdésem? Tudtad is értelmezni? 40 körül - ami nem 31-et jelent... Van tapasztalatod klimax témában? Ha nem, akkor miért írtál?
2019. szept. 26. 10:48
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy szólt: Van-e olyan 40 körüli nő, aki tapasztalt klimax tünetekeit és mit. Nem azt kérdeztem, hogy mit csináljak és kit keressek fel; hogy a cipészhez menjek-e vagy máshova. A kérdésre kérek válaszokat és MÁST NEM!
2019. szept. 26. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Az elsö vagyok, VAN tapasztalatom klimax témakörben. Viszont a stílusod igencsak bicskanyitogató, emellett a kérdésedre válaszoltam.

Ennél többet nem érdemelsz, azt is kár volt írni, amit írtam, ilyen arrogáns lény nem érdemel egyáltalán választ!

2019. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy VAN tapasztalatod, mindent írtál, csak nem AZT... A stílusom nem bicskanyitogató; feltettem pár kérdést, mert offoltad a témát. Rávilágítottam, hogy a kérdésemet nem sikerült értelmezni. Összegzem: 1; nem a témában válaszolsz 2; zavar, hogy ezt szóvá teszik 3; miután sértve érzed magad azt hazudod, hogy van tapasztalatod.

Szánalmas vagy; és így is több időt pazaroltam rád, mint amennyit kellett volna!

2019. szept. 26. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Nini, kérdező, nincs rajtad sapka! :-))

Viccet félretéve volt olyan partnerem, aki 38 évesen esett át a kapuzáráson. Állítólag, amióta étolajokat eszünk, és nem ürül rendesen az epe, a felborult bélflórának az egyik hatása a korai menopauza.

2019. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A korom miatt első körben nem a terhesség merült fel bennem"

Anyámnak sem.Aztán 39 és 40 évesen is szült 1-1 fiút!: )

Érdemben nem tudok hozzászólni,én 44 éves múltam,már várom a jeleket.Anyámnak úgy maradt el a menzesze 48 évesen,hogy elvileg neki a késői terhességek miatt ki kellett volna tolódnia.

2019. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én 34 vagyok,2gyerekem van és 1éve nem jött meg.

Nagyon sok eléggé kkellemetlen tünetem van.szenvedés ez az egész ìgy!

Most felírt a dokim hormonpótlásra gyógyszert ami 50felettieknek ajànlott.Ettől viszont pecsètelő vérzésem lett...

Elegem van ebből az egészből!

2020. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Kedves utolsó, sajnos a mai élelmezésügy nem barátja az egészségnek. Ha körülnézel, 40 fölött jószerivel mindenki beteg, ennek pedig az étkezés az okozója. Ahogy előző válaszomban az étolajat említettem, de az csak a jéghegy csúcsa. Az orvosi protokoll nem foglalkozik a bélflórával, pedig ajánlatos lenne, mert MINDEN életfolyamatunkat a beleinkben lakozó bacik irányítanak. Neked sem hormonpótló GYÓGYSZER kellene, hanem rendbe tenni a bélflórádat. A bacijaink (egy felnőtt emberben mintegy 2,5 kg, kb 800 billió!) vitaminokat, enzimeket, hormonokat állítanak elő nekünk, ha jól vannak táplálva. Csakhogy a boltokban kapható élelmiszernek látszó tárgyak erre nem alkalmasak.
2020. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Létezik igen.Én vagyok rá a példa.34 éves vagyok és 1éve naradt el a menzeszem,a többi tünetről nem is beszélek...
2020. szept. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!