Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Femarelle vélemény? Szedte...

Nórika72 kérdése:

Femarelle vélemény? Szedte valaki klimaxos tünetekre, például hőhullámra?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőm ajánlotta, azt mondta sokkal kevésbé érzi a hőhullámokat, mióta szedi. Nem szeretnék hormonos kezelést, ez pedig természetes, de nem is olcsó, úgyhogy kíváncsi lennék, másnak mi a tapasztalata.

2019. ápr. 4. 15:14
 1/2 Katinka47 válasza:

Kedves Nóri!

Egy ideje én is szedem ezt a terméket és azt kell mondjam, hogy nekem bevált. Édesanyám szomszédjától hallottam a Femarelleről, valóban borsos az ára, de megéri megvenni. Én is sajnos szörnyű hőhullámokkal küszködtem és éjszakánként szinte aludni sem tudtam, annyira izzadtam. Amióta szedem a Femarelle-t, azóta sokkal kevesebb hőhullám gyötör és az éjszakai verejtékezés is mérséklődött. Bár tartottam tőle,hogy mivel hormonmentes, nem fog hatni, de kellemese csalódtam. Én csak ajánlani tudom.

2019. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Judit1259 válasza:

Szia Nórika!


Csatlakozni tudnék az előttem lévő válaszhoz! Kicsit borsos az ára... Viszont tényleg bevált, nekem is !! Nagyon sokat keresgéltem, mi lenne a számomra legmegfelelőbb...Az interneten bukkantam rá a Femarellere és biztos, hogy nem cserélném le semmire ! Megszüntette a hőhullámaimat. Nem tudtam aludni, gyötört folyton az álmatlanság...De még az is javult tőle. Könnyebbek a nappalok és az éjszakák is. Csak ajánlani tudom, megéri az árát!

2019. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!