Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteke...

Mi okozhatja ezeket a tüneteket a hüvelyemben? +tapasztalat lányoktól akik hónapok kihagyása utan újra szexeltek- fájt/vérzett? , volt olyan póz ami esetleg kellemetlen volt? . / fiúk akiknek a partnerü fél éves kihagyás után velük feküdt le először)

Figyelt kérdés

Kicsit kellemetlen ezt leírni, de még előző hétvégén észrevettem, hogy önkielégítés után enyhén véres volt az ujjam. Már közben is éreztem, hogy valami nem oké mert érdekes fájdalmat éreztem a méhem jobb oldalán és most, egy héttel később a jobb oldallal már nincs probléma, viszont ugyanazt a nyilalaló fájdalmat érzem most a bal oldalon. Márcsak ellenőrzés képpen is “megnéztem”, hogy mi a helyzet és megint véres volt nagyon picit az ujjam.

Kb fél éve nem voltam együtt senkivel, tehát lehet, hogy ez azért van mert kicsit “szűkebb lettem” azóta, de aggaszt, mert félek hogy valami komolyabbról van szó, esetleg cisztáról. Hozzátenném, hogy hosszú a körmöm, de szerintem lehetetlen, hogy ez okozná a nyilaló érzést amit önkielégítés közben és kb 15 percig utána is érzek.

Amikor elveszítettem a szüzességem nem véreztem és nem is fájt, lehet hogy következő alkalommal ha szexelek akkor viszont fog?

Fontos infó szerintem, hogy nagyon úgy érzem, hogy a következő találkozón le fogunk feküdni a barátommal (ez kb 5 nap múlva lesz), várnom kéne a szexxel a fájdalom miatt?

Mit tegyek, aggódnom kéne vagy ez esetleg ennyi kihagyás után normális lenne?



2019. szept. 27. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Lehet egy hüvelyi fertőzésed-gyulladásod. Amit nem csak szexuális úton lehet elkapni. Tehát mielőtt bárkivel lefekszel, menj nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad.
2019. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!