Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Facelle tamponról vélemények?

Facelle tamponról vélemények?

Figyelt kérdés
Sokkal olcsóbb mint az o.b. de megfelelő a minősége, komfortérzete?

2019. szept. 27. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehari a késő válaszért!

Személy szerint inkább az O.B.-t ajánlom mert minőségi és megbízható a facelle az nem minőségi és lehet a nedvszívó képessége se olyan jó

2019. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem is az a tapasztalatom, hogy az O.b. nem véletlenül kerül annyiba amennyibe. Nem a hype miatt használom, hanem mert nincs más márkákhoz bizodalmam. Kipróbáltam már a Naturellát, Facelle-t (Rossmann), Jessa-t (Dm) és a Siempre-t is (LIDL) de nem ment a felhelyezésük, nagyon kínkeserves volt mind. Ezzel szemben az O.B. nem szakad szét darabjaira odabent sem, nagyon könnyű felhelyezni, és tudom, hogy 100%os védelemben és biztonságban vagyok, akár suliban, alvás közben vagy bármikor. Én is próbáltam ennek a költségén lefaragni, de rá kellett jönnöm, nem érte meg, legalábbis nekem. Az O.b. nem véletlenül piacvezető márka. Bár szerintem nyugodtan tégy egy próbát a Facelle-lel is, lehet neked mégis beválik és könnyen felhelyezed.

Az O.b. ből minél nagyobb kiszerelést választasz, annál olcsóbbra jössz ki (egy 48 dbos is elfogy hónapok alatt, illetve érdemes az akciókat is figyelni, ekkor arányaiban nagyon jól lehet járni.

2020. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 😁
2020. máj. 25. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!