Facelle tamponról vélemények?




válasza:Nehari a késő válaszért!
Személy szerint inkább az O.B.-t ajánlom mert minőségi és megbízható a facelle az nem minőségi és lehet a nedvszívó képessége se olyan jó




válasza:Én nekem is az a tapasztalatom, hogy az O.b. nem véletlenül kerül annyiba amennyibe. Nem a hype miatt használom, hanem mert nincs más márkákhoz bizodalmam. Kipróbáltam már a Naturellát, Facelle-t (Rossmann), Jessa-t (Dm) és a Siempre-t is (LIDL) de nem ment a felhelyezésük, nagyon kínkeserves volt mind. Ezzel szemben az O.B. nem szakad szét darabjaira odabent sem, nagyon könnyű felhelyezni, és tudom, hogy 100%os védelemben és biztonságban vagyok, akár suliban, alvás közben vagy bármikor. Én is próbáltam ennek a költségén lefaragni, de rá kellett jönnöm, nem érte meg, legalábbis nekem. Az O.b. nem véletlenül piacvezető márka. Bár szerintem nyugodtan tégy egy próbát a Facelle-lel is, lehet neked mégis beválik és könnyen felhelyezed.
Az O.b. ből minél nagyobb kiszerelést választasz, annál olcsóbbra jössz ki (egy 48 dbos is elfogy hónapok alatt, illetve érdemes az akciókat is figyelni, ekkor arányaiban nagyon jól lehet járni.
Kapcsolódó kérdések:
Mindig kiszámolom, hogy legkésőbb mikor kell kivenném, de általában olyan gyenge a vérzésem, hogy mindig attól félek, hogy megfeledkezek róla, eddig soha nem fordult elő, most annyira belefeledkeztem a munkába, hogy majdnem 9 óráig bent volt, mire észbe kaptam. Nektek...
Van itt olyan aki már használta? Szex közben is használtátok, mert elvileg az van ráírva, hogy akkor is lehet, kíváncsi lennék a véleményetekre,tapasztalataitokra. Tényleg nem érzi a másik fél szex közben? Most akarom majd kipróbálni először.
Sajnos már hosszu ideje minden aldott honapban kiujul a gyulladasom,betadine kúp nelkul szamomra mar nincs is élet:( nagyon sok mindent kiprobaltam. Tegnap vettem ezt a huvelygelt, remelem segít. Eddig nincs valtozas, bar este haszbaltam el az elsőt.
Ma vettem hogy tudjak furdeni a balcsiban ha megjonne! Tenyleg ved a fertozesektol?
Nem rólam van szó, én betétet szeretek, szoktam használni. Bár a tampont is próbáltam párszor, de maradtam a betétnél. Na de nem is ez a lényeg, hanem, h van egy barátnőm (aki a lakótársam), aki évek óta tamponozott, viszont az utóbbi időben sok problémája volt a nemi...
11 hetes terhes vagyok, pont most a nyár végére esik a nyaralásunk. Sokat olvasgattam arról, hogy mennyire javallott igy balatonban furodni és olvastam több helyen az olivaolajos tamponrol. Ezt hogy kell elkepzelni pontosan? Tényleg védhet? Valakinek van tapasztalata?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




