Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olivaolajos tamponról velemények?

Olivaolajos tamponról velemények?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok, pont most a nyár végére esik a nyaralásunk. Sokat olvasgattam arról, hogy mennyire javallott igy balatonban furodni és olvastam több helyen az olivaolajos tamponrol. Ezt hogy kell elkepzelni pontosan? Tényleg védhet? Valakinek van tapasztalata?
2017. aug. 26. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
nem véd semmit, olajat nem kéne még a vaginád közelébe se rakni. balatonban nem szabad fürdeni terhesen, csak tengervízben/óceánban. ha jót akarsz a gyereknek, ne kockáztass, nem ér annyit az élete.
2017. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az orvosom és a védőnő is azt mondta, hogy a természetes vizekbe mehetek, medencébe nem ajánlott.

Tampont én biztos nem hasznàlnék terhesen!

2017. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem azt h amig zart a mehszaj addig annyit es ott furdok ahol akarok


Szoval ha azt nezem akkor azt csinalsz amit akaraz mert minden orvos mashogy velekedik errol...


De az olajos tampon ??? Wtf ???

Komolyan a terhes noknek az agykapacitasuk neha a pinceben landol ... Ki talalhatta ki ezt ???

2017. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Hívd fel a doki és kérd ki a véleményét az olajos tamponról :D

Amúgy azt fogja mondani,hogy természetes vízbe gond nélkül mehetsz...a medencés is jó,csak nagyobb a fertőzésveszély. A gyógyvíz és társai viszont abszolút tiltólistások

2017. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhestampon=úszótampon szuper erre! Még csak nem is úgy néz ki mint egy sima tampon, ráadásul pl menstruációs vér felszívására alkalmatlan!
2017. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én orvosom is azon a véleményem van, hogy természetes vízben nyugodtan.
2017. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, kozben megtortent az egyeztetes, csak ezt az olajos dolgot tovabbra sem tudom hogy kellene pontosan elkepzelni :D pedig még valami szaklapban is lattam...
2017. aug. 31. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!