Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kehelyt használha...

Menstruációs kehelyt használhatok?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok,sok helyen azt olvastam, hogy így nem használhatom. Ez igaz? Aktív sportoló vagyok. Tornaórán nem fog kilöttyeni belőle? Ha lefekszem nem fog kifolyni? Magasan van a méhszájam ,így nagyon nehéz lesz kiszednem? Amikor kiszedem állítólag össze kell nyomjam egy picit a végét, ilyenkor nem nyomom ki belőle? Tudom hogy hűje kérdések, de sehogy se jöttem rá ezekre a dolgokra. Légyszi írjátok le tapasztalaitokat,tanácsaitokat.
2019. szept. 29. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a kérdésed első részére tudok válaszolni: igen, szűzen is használhatod, ugyanúgy akár a tampont is.
2019. szept. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szuzen is használhatod nyugudtan.

Nem fog kijönni belőled vagy kifolyni mivel vakumot csinal.

Nekem is magasan helyezkedik el emiatt kb. Mindenféle kelyhet használhatsz, viszont nem kell olyan magasra felhelyezni mint egy tampont. Van egy kihuzi kis szara ami megkönnyíti a kivételt.

Igen, ossze kell egy kicsit nyomni az alját nem fog kijönni belole ha óvatosan csinálod.

2019. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!