Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen használjak/használha...

14 évesen használjak/használhatok menstruációs tölcsért?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és idáig csak betétet használtam, mert a tamponról elég rosszakat hallottam. Viszont a menstruációs tölcsér érdekel. Kipróbáljam így?

2017. ápr. 8. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Az meg mi?
2017. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég macerás a használata "kezdõ menstruálóként", de nem lehetetlen. Szerintem inkább olyankor tedd fel, amikor otthon vagy, mivel az átlag iskolai/nyilvános mosdókban a csere minden lesz, csak nem higiénikus, nem tudod rendesen kiöblíteni, nem tudsz alaposan kezet mosni utána stb. (persze ha nálatok rendesen felszerelt a klotyó, akkor nem szóltam.)

Legközelebbi menstruációnál tegyél vele egy próbát. Bár ha a tamponnal voltak/vannak problémák, akkor lehet, hogy a tölcsérrel is lesznek, pláne a felhelyezésnél.

2017. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, mi rosszat hallottál a tamponról?
2017. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a tampon nagyon bev@lt:) Szupi ketyere, de azt tudd a kehelyről hogy elég ciki lesz ha r@dnyitnak. Meg a tampon akkora mint a kisujjad, a kehely meg mint a tenyered. És az oda akar felmenni. Egy műanyag valami. Ki fogja kiszedni ha te nem tudod? 12l
2017. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
kb azt még élvezitek is, mi?
2017. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
12 éves kiscsaj már a muffjába nyúlkál?
2017. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mennyi tudatlan b@rom van itt is... Mi az hogy akkora mint a tenyered? Ezt úgy honnan? Az még egy olyan nőnek se menne fel aki már szült hüvelyi úton attól hogy az a neve h kehely még nem akkora

Na meg te utolsó te is kattant vagy de tényleg

Miért kell itt okoskodni ha kb azt se tudjátok miről is van szó

Használhatsz.. Megpróbálod nem megy akkor majd pár év múlva megint vannak kisebb kelyhek is .. Ne halgass az ilyenekre

2019. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már 12 évesen is kelyhet használtam
2020. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!