Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik szükségesek egy menstruáci...

Mik szükségesek egy menstruációs "segélycsomagba"?

Figyelt kérdés

Neten reklámozzák, hogy összeraknak neked egy csomagot, és házhoz küldik.


Viszont 8000 forint a cucc, szerintem simán összerakok egy ilyesmit magamnak is, pár nappal mensi előtt :)


Mi jön még jól bele?


- betétek (tampont nem szeretem)

- menstruációs melegítő tapasz

- csoki, ropi, egyéb finomságok

- kóla

- fájdalomcsillapító (gyógyszer és tea is)


még mi hiányzik? :)


2019. szept. 20. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Váltó bugyi, törlőkendő.
2019. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Esetleg egy mensi naptár?!


Hát erre kíváncsi lennék, mármint, h személyre szabott csomagot küldenek, vagy mindenkinek ugyanazt? Vagy mindenki magának rakja össze? Nekem ezek közül csak a betétek lennének hasznosak, fájdalomcsillapitó nem kell, nasi mindig van itthon, arról a tapaszról meg még csak nem is hallottam. :) Betétből viszont nagyon sokat használok, átlag 5 csomi/7 nap. 8000-ért kapok 16 csomagot, az nekem 3 alakalomra elég lenne....

2019. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ovulációs tesztet pld.
2019. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó, törlőkendő! :)


Naptár nem kell, mert fogamzásgátlót szedek (igaz, nem menstruálok, hanem megvonásos vérzésem van, de attól még görcsöl meg fáj meg nagyon szar)


De ha valaki rákeres erre a kérdésre, annak jól jöhet egy naptár :) Bár korábban telón jelöltem be (Womanlog) nődokinál is jól jött, amikor a mensimmel kapcsolatban kérdezett.

2019. szept. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!