Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spontán vérzés? Orvos sem...

Spontán vérzés? Orvos sem tudja mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy kellemetlen kérdéssel fordulok Hozzátok.

Egy jó ideje (kb 2 éve) random vérzéseim vannak. Nem tudom megmondani, hogy mitől, véletlenszerű a dolog, nem függ össze a szex-el, sem a menstruációval. Hol barnás, hol élénk piros. Van, hogy 2-3 napig tart, vagy hogy 8-10 napig. Nem fáj, érzek néha enyhe nyomást alul a hasamban, de nem nevezném fájdalomnak.


Voltam két dokinál is, ő fogamzásgátlót ajánlott rá. Nem szívesen szedném, sosem tettem, meg van rá az okom. Egyébként mindent rendben talált. Egy időre elmúlt a dolog (pár hónapra) majd megint előjött. Ez mostanában volt, elmentem egy másik orvoshoz, ő elég ismert a szakmájában, gondoltam megtudja mondani mi lehet a baj velem. Csinált egy UH-t, talált egy kb fél centis dudort (polipot?) kérte, hogy a menstruáció után menjek vissza egy újabb UH-ra. Visszamentem, elmúlt a dudor, mindent teljesen normálisnak talált. Csinált vérvételt (pajzsmirigyre) rákszűrést (ennek még várom az eredményét) azóta hiába hívom, nem érem el telefonon. Majd még próbálkozom. Viszont a problémám nem szűnt meg, ugyanúgy jelentkeznek a tünetek.


Tanácsot szeretnék kérni, másnak is volt-e ilyen? Mit lehet tenni? Már ott tartok, hogy bármilyen gyógyszert, hormont hajlandó lennék beszedni, csak múljon el, mert a 30 napból 20-at vérzek.


2019. szept. 30. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jól látom eddig elmulasztották az orvosok, teljes hormonlaborra kell menned.

Endokrinológushoz menj el, majd ő kiirja a vizsgálatot.

2019. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!