Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 17 évesen nem fáj a menstru...

Ha 17 évesen nem fáj a menstruáció akkor ugye már nem fog nekem fájni?

Figyelt kérdés
Emlékszem rá mikor anya mondta régebben hogy majd lehet később fog fájni 16 eves kor után fájt neki is már nagyon. De nekem nem fáj ma is úgy meg jött észre sem vettem. Néha első nap egy nagyon kicsit érzem de akkor sem faj csak olyan kellemetlen érzés
2019. szept. 30. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog fájni. :-)
2019. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, mert anno nálam is így volt, aztán később a poklok poklát jártam meg, szóval ez még nem jelent semmit!


A tested változik és később sok minden előjöhet....


De hátha neked szerencséd lesz!

2019. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Nekem sose fájt, majd kb 30 évesen durván elkezdett. Később, amikor gyereket szerettünk volna derült ki, hogy endometriózis okozhatta. Így ha változik, akkor érdemes jobban utánajárni mi áll a háttérben.
2019. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!