Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felgyűlt az utrogestan a...

Felgyűlt az utrogestan a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Hogy is írjam le, hogy érthető legyen, utrogestan hüvelykapszulát kell használnom napi 3x2-t és eléggé "tele" van a hüvelyem a feloldódott kapszulával. Nem tudom jobban elmagyarázni.. szóval amikor helyezem fel az újabb adagot mindig sűrű fehér cuccos lesz az ujjam és érzem, hogy odabent tele van vele. Ki nem igazán folyik. Másnak is így tele volt aki használta ezt a gyógyszert? Ilyennek kell lennie? Lehet, hogy mivel sokat kell használnom ezért nem bír felszívódni?

2019. okt. 4. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez ilyen. Én 3x3-at használtam a 12.hétig. A végén már utáltam. Csak a vivőanyag nem szívódik fel. Én bizonyos időközönként, amikor éreztem hogy nagyon begyűlt, kibányásztam óvatosan kézzel.
2019. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni, hogy nem csak nekem ilyen😁 ha minden jól megy akkor nekem is a 12.hétig használnom kellesz😊
2019. okt. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!