Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció végén ez normális?

Menstruáció végén ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos problémám van. Kb.20 éve menstruálok,sosem volt vele problémám és ilyet még nem tapasztaltam. Nuvaringet használok 10 éve, emiatt elég gyenge a vérzésem. Mai nap, a 6. napon biztonság kedvéért még használtam tisztasági betétet. Mikor cseréltem, akkor vettem észre, hogy a bugyim egy kis foltban nedves a betét alatt. Mintha átütött volna. A végén már híg, alig barnás "vérzésem" van. Egy kevés barnát láttam csak a betéten. Betétet rögtön cseréltem, bugyit csak később tudtam. A következő betétcserénél viszont, ami 3-4 óra múlva volt, már nem láttam a foltot. Megszáradt és nem hagyott foltot. Világosszürke bugyi volt rajtam, azon elvileg látszani kellene a nagyon híg, menzesz végi világosbarnás folyadéknak. Nem éreztem nedvességet, nem kellett pisilnem. Illetve kb.két órával a folt észlelése előtt leüléskor éreztem, hogy folyadék ürül, de nem kellett betétet cserélnem, nem volt tele és a foltot sem láttam. Ekkor enyhe vizelési ingert éreztem, így ha már a mosdóban voltam, pisiltem is. Semmi rendellenest nem tapasztaltam, majd kb. két óra múlva betétcserénél ez a folt. Nem értem, komolyan félek, hogy vizelet volt. Előfordult valakivel ilyen? Hogy derült ki, hogy mi volt az? Előre is köszönöm!
2019. okt. 4. 21:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!