Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó endokrinológust keresek,...

Jó endokrinológust keresek, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Budapesten vagy attól nem annyira nagy távolságra szeretnék találni egy szakmailag jó és emberileg is normális endokrinológust. Akihez nem kell nagyon hosszú időt várni.

(Tudom, sok elvárásom van.)

A probléma: 40 felett vagyok és durván aknésodik a bőröm. Azt nagyjából már kizártam, hogy nem külső okok miatt történik ez, hormonális gondra gyanakszom, szeretném kivizsgáltatni. Magánorvosra gondoltam, az államihoz a várakozás fél év.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni, hogy kihez forduljak?


2019. okt. 7. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Breyer Helgat probald meg. De lehet h mar nem fogad uj betegeket.
2019. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Endocare központban dr Tüü László.

Vagy Kecskeméten dr. Naszódy Péter.

Előbbihez 2 hónap bekerülni, de utána van lehetőség távkonzultációra. A másikuknál asszem 1 hónappal előtte, minden hónap elsejéjén vagy első munkanapján tudsz időpontot foglalni az online felületen, vagy az egészségház telefonszámán érdeklődni a lemondott időpontokról.

2019. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz nektek.


Tüű doktorhoz nem is lehet online bejelentkezni, egyszerűen azt írja ki, hogy nincs foglalható időpont. (Gondolom, belátható időn belül.)

Naszódy doktor ugyanez pepitában, ameddig csak lehetne foglalni a rendszerben, nincs egyetlen szabad időpont.


Remek....


Breyer Helgára rátaláltam, de szerintem ő nem igazán azzal foglalkozik, amire nekem szükségem van, a honlapja szerint elsősorban sportolókkal és életmód-tanácsadással foglalkozik, nekem meg egy teljes kivizsgálás kellene.

2019. okt. 7. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Írtam azt is, hogy hogyan lehet pl. Naszódyhoz. A foglalás megnyitásának napján, 1-jén vagy a hónap első munkanapján, betelik. Utána telefonon érdemes érdeklődni,mert mindig van lemondás.

Tüü doki kicsit rosszabb. Rá nem emlékszem, hogy melyik napon hány órakor nyitják meg a bejelentkezést, de kb 10 perc alatt betelik. Szóval résen kell lenni. Egyébként telefonon megmondják mikor kell ottlenni, illetve asszem ott a lemondott időpontok is megjelennek az online rendszerben.

Ha én ilyen gyorsan feladtam volna a bekerülést, most nem lennék terhes, mert Naszódy nélkül nem sikerült volna. Szóval hajrá!

2019. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!