Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S.8 napja volt Hpv...

S. O. S.8 napja volt Hpv miatt lézeres műtétem, direkt a menstruácó előtt csinálta, meg a dokim, mert a héten elutazott,3 napja megjött, és ma nagyon vérzek, ez normális?

Figyelt kérdés
A harmadik napon már alig szokott lenni vérzésem, sőt most még alvadt darabkák is ürülnek ki belőlem.
2010. júl. 16. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A műtéttel együtt küreted is volt?
2010. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt küret!
2010. júl. 16. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Az alvadt darabkák a méhből szoktak jönni, ha nem csillapszik a vérzésed, akkor menj el egy dokihoz.

Nekem küretem volt, és a méhszájsebem is leégette, akkor utána csak egy napot véreztem, utána tisztulás egy hétig, majd erősen megjött a vérzés. Most azóta másodszor jött meg, és sokkal erősebb mint előtte szokott lenni.

2010. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most mintha kicsit csillapodott volna a vérzés, de még mindig sok van. Amitől nagyon megijedtem, az az, hogy alvadt vérdarabok jönnek ki belőlem. Mióta egy nagy darab pisilés közben kijött, valamivel kevesebb a vérzésem. A műtét óta a menstruációd sokkal több vérzéssel jár, mint előtte? Nagyon szépen köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam.
2010. júl. 16. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen előtte 3 max 4 napig tartott, most viszont az első ami azóta megjött nagyon erős volt 6 napig, a mostani is erős, a 2. napon vagyok. Ha az alvadtvér-darabok kijönnek, akkor csillapszik majd, mert amíg nem tudnak kijönni, addig erősebb a vérzés.

Ha 6 napnál tovább tart, és nem gyengül, sztem csak akkor kell dokihoz menni.

2010. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!!!
2010. júl. 16. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Remélem már múlóban van.
2010. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, már jobban vagyok, szinte már el is múlt a vérzésem! Pénteken már délben is kevesebb volt, csak hírtelen nagyon megijedtem!
2010. júl. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!