Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom három hétre elutazot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom három hétre elutazott külföldre és alig tudunk beszélni?

Figyelt kérdés

nagyon hiányzik, egy kis halászafaluba mentek ahol nincs internet így néha méregdrágán felhív. Már egy hete h elment. Nekem nagyon nehéz, h nem hívhatom fel bármi van, mindent nélküle kell megoldanom, és még csak el sem tudom neki mesélni utána. Amúgy nem vagyunk összenőve, de ha nem találkozunk, akkor is szoktunk kb fél órát beszélni egy nap és elmeséljük h ki mit csinált. Hiányzik, h tudjam mi van vele, és h elmondhassam neki h mi van velem. Másnak elmondom, de én NEKI is szeretném. Kicsit olyan érzésem van, mintha szakítottunk volna, mert h sosem vagyunk ott egymásnak most ha kellene. Félek h ehhez hozzászokom és amikor visszajön, addigra rájövök h minden megy nélküle is. Ez tudom h bután hangzik, mert tényleg szeretem, és vele akarok maradni, csak most mégis azt tapasztalom h az élet azért megy tovább. Nektek volt ilyen? Ugye nem fogok "leszokni" arról h ő van nekem?

20L (fél éve együtt)


2011. szept. 28. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

"A barátom három hétre elutazott külföldre és alig tudunk beszélni?"


Igen.

2011. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

3 hétre ment csak el??? Ne már! Ez nehéz neked??

Akkor én mit mondjak? 8 hónapig volt a párom külföldön,és se internet,se telefon ne volt..8 hónapig haza sem tudott jönni,így heti egyszer egy megbeszélt telefonfélkénél álltam a mínusz fokokban,hogy csörögjön,és ott beszéljünk.

Mi már együtt éltünk amikor kiment,így egyedül éltem a lakásban..Nagyon nehéz volt.Ha csak 3 hétre ment volna ki...

2011. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha 3 hét távolság után megszokod hogy nincs.. akkor nem lesz nagy veszteség ha szakítottok.

3 hét az lópikula cintányér :D

2011. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A távolság a kis tüzeket kioltja...

Ha ennyi tönkreteszi, vagy csak megrontja a kapcsolatotokat, akkor ti nagyon gyenge lábakon álltok.

Én is hónapok óta távkapcsolatban vagyok, úgyhogy nem érzem át a panaszaidat.

2011. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt nem tettem hozzá, h amúgy is távkapcsolatban vagyunk, csak 2 havonta találkozunk. :S De akkor legalább tudunk beszélni, most még azt sem
2011. szept. 28. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon gyerek vagy még.


Egyrészt meg kell tanulnod nélküle megoldanod mindent. Hát igen. Felnőtt emberek így vannak ezzel. Én pl. szeretem is a saját ügyeimet a saját kezemben tartani.


Ha meg három hét alatt elfelejted, akkor ez nem is ér annyit, hogy kérdést írj ki.

2011. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk volt, hogy egy hónapig nem találkoztunk, de nem volt semmi gáz ebből....feltaláljuk magunkat egymás nélkül is, ha éppen nincs ott a másik, vagy nem tudunk beszélni.

3 hét semmi...

2011. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
palmnak igaza van. az igazi szerelemnek pont az a lényege, hogy minden megy nélküle is, de én vele akarom élni az életem. nem arról, hogy nélküle képtelen vagyok.
2011. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%
amennyibe este átjössz nem. amugymeg ha hiányzik repülj utána és vigyél óvszert. mert azis drága kint.
2011. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!