Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol vagyok allandoan budos...

Mitol vagyok allandoan budos lenn?

Figyelt kérdés
A gondom, a kovetkezo iszonyuan budos vagyok lenn a nemiszervemnel. Meg mielott valaki undok megjegyzeseket tenne elmondom, hogy probaltam mar minden fele intim mosokadoszert, szodavikarbonat es naponta igyekszem legalabb 3szor megmozsdani. Megis a munka kozbe van,hogy erzem a szagat .. tisztasagi beteten keresztul ami 8 ora alatt (mig melozok) tocsogora telik feheres folyassal. Voltam evel a gonddal 2 orvosnal is, vettek valadekot is de semmi valaszt nem kaptam. Nemreg sajnos elveszitettem egy babat is es a kaparas utan sem valtozott a helyzet. Kerlek segitsetek!

2019. okt. 9. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tovább menni, több orvos. Ez egyáltalán nem normális. Mi nem tudhatjuk mitől lehet. Viszketés nincs?
2019. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék másik orvoshoz is.
2019. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van viszketes is sajnos. Amikor egyutt vagyok a parommal rajta is marad olyan kis feher nyalkas cucc..
2019. okt. 9. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy éppen az a baj, hogy kiirtottál már minden hasznos baktériumot az intim mosakodókkal és a túl gyakori mosdással. Próbálj ki bármilyen hüvelyi probiotikumot, mondjuk Gynophilus kapszulát. Valószínűleg nincs már fertőzés, egyszerűen csak kicsináltad a flórádat a túlzott tisztálkodással.

Ha az sem használ akkor el kell menni másik orvoshoz. Ami még nagyon fontos, hogy a párodat is kezelni kell mert ha fertőzés és óvszer nélkül szexeltek akkor ő is hordozhatja.

2019. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj másik orvoshoz/orvosokhoz. Vagy nem tudom próbáltad-e: Besétállsz a patikába és kérsz olyan kúpot, ami gombára és baktériumra is jó. Anno sok orvost megjártam. Vették keneteket, írták fel mindenfélét. Mindíg vissza jött. Büdösnek kifejezetten nem éreztem, de kb úgy voltam mint te.


De az is lehet, hogy a sok mosdással kiölted a jó baktériumjaidai is a hüvelyből. Sőt, a leírtak alapján biztos. Az abortusznál használt fertőtlenítő is rásegíthetett.

A ciklusunk minden szakaszában másféle "folyásunk" van, enyhe savanykás szaggal. Ez a normális.

Próbáld meg csak sima vízzel mosni. Eleinte rosszabb lesz mint volt. Aztán javul majd.

30N

2019. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit előzőek mondtak, de emellett próbáld meg a pamut mosható tisztasági betéteket, neten láttam ilyeneket valamikor. A bolti tiszt.betétek általában nem szellőznek. Vagy keress boltban kifejezetten légáteresztőt, ja és ne legyen illatosított.
2019. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez 100szazalek fertőzés. :(
2019. okt. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Plusz az sem túl egészséges, ha szódabikarbónát kensz oda, ami tudvalevően lúgos kémhatású, a hüvely pedig alapvetően savas, így saját magad tolod el a pH-dat és biztosítasz maximális lehetőseg különféle patogének szaporodására. Az eredeti állapot fenntartására/helyreállítására kellene törekedni, és ehhez praktikákat ne a mindenegybenblogról és társaitól szerezz, mert ilyen blődséget orvos biztonsan nem tanácsolt.
2019. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pl tanga bugyit abszolut nem is tudok hordani, olyan mintha ramrohadna az egesz kb 2 ora alatt.. meg a normal is nehez mert van, hogy a tisztasagi melle folyik ..
2019. okt. 13. 22:06
 10/11 anonim válasza:
Fuuuj jesszusom,egyébként írtad h 8 óráig volt alattad a betét,nem lehetsz olyan higiénikus tuti hogy a tampont is simán benn hagyod addig,és ez miadtt lettél teljesen elfertözve,csoró pasid is elkapja töled...
2019. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!