Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus 3. napi vérvételen...

Ciklus 3. napi vérvételen voltam női hormonsort néztek. Nekem minden normálisnak tűnik FSH 4,7 IU/L, LH 3,1 IU/L, Prolaktin 242 mIU/l, Kortizol 482,6 mmol/L, DHEA-S 5,67 umol/L Mennyire normálisak ezek az értékek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz utazásom miatt nagyon sokára van időpontom, ezért kérdezek. PM alulműködésem van TSH 2,9 hashimotoval, ciklus rendezetlensége miatt küldtek vérvételre. Tényleg normálisak ezek az értékek? Mi van ha az FSH magasabb mint az LH? Annyit olvastam még, hogy ezeknek 1:1 arányban kellene lenniük. Köszönöm, ha megosztod velem a tapasztalatodat.
2019. okt. 10. 14:15
 1/1 anonim válasza:
Szia, dhea-ra mit mondott a doki? Nekem is ilyesmi az értelem, és nem tudom, dzedjek-e dhea-t. Köszi!
2023. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!