Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni erős rosszul...

Mit lehet tenni erős rosszul lét ellen menstruáláskor?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok kb. 3 éve jött meg előszőr és ahhoz képest hogy az elején semmi bajom nem volt, mostanra hányingerem van, görcsölök. Tehát nagyon rosszul vagyok 2 napig. Suliba se tudok menni, meg igazából sehova.


Voltunk nőgyógyásznál aki azt mondta,hogy szedjek előtte is fájdalom csillapítót de nem használt konkrétan semmit.

Ha ez nem válik be azt mondta hogy akkor ír fel fogamzásgátlót. Ahha csak anya meg nem akarja hogy fogamzásgátlót szedjek.

Kétszer is megultrahangoztak de semmi bajom nincs azt mondták. Mit tudok ilyen esetben csinálni?


2019. okt. 11. 16:19
 1/8 anonim válasza:
27%
Elviselni :D
2019. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítót görcsoldóval együtt kell bevenni, pld. Algoflex M, vagy ami be szokott válni+görcsoldó. Érdemes melegíteni a hasat, derekat zuhannyal, vagy egyszerűen bebugyolálni. Az nem normális, ha 2 napig kimaradsz az iskolából, ilyen görcsölés biztos rendellenes. Korai a fogamzásgátló, anyukád helyében én sem örülnék, de lehet, hogy ez lesz a végső megoldás.
2019. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen de a suliba nem tudom melegíteni a hasam és az algoflex M-et meg nem vehetm be olyam sürüen mint kéne.

És a legjobb hogy hajnalban jön meg és akkor vagyok a legrosszabbul tehát esélytelen hogy eltudjak indulni suliba mert lassan hat a fájdalom csillapító, illetve rövid ideig hat.

2019. okt. 11. 17:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi okozhatja ezt? Vagy hova tudnánk ezzel menni?
2019. okt. 11. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj vissza az orvosodhoz vagy kérjetek másodvéleményt
2019. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el másik nőgyógyászhoz, mert ez semmiképp sincs rendben. Én is így voltam és kiderült, hogy PCOS, azóta fogamzásgátlót szedek és nem is érzem, ha megjön. Nyilván nem a legjobb dolog ilyen fiatalon szedni, de szerintem mégis jobb, mint havi 2 napot szenvedni. 18L
2019. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanezzel küzdök, 17 vagyok. De nekem ájulásig fajult ez az egész szóval rávettem magam a fogamzásgátlóra. Szerintem beszéld meg anyukáddal, sokkal jobb lesz. Én a legalacsonyabb hormontartalmút szedem(Lindinette 20) nekem tökéletesen bevált nem vagyok rosszul egyáltalán. Én a helyedben tennék egy próbát, ha neked sem okoz kellemetlen mellékhatásokat a gyógyszer, akkor megéri.
2019. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi: voltam mindenféle kivizsgáláson eddig több szakembernél is. Voltam ilyen ultra mondern nőgyógyászati vizsgálaton is, ahol a saját szememmel láthattam magamat a monitoron. A szomorú viszont az, hogy SEMMIT nem találtak. Minden rendben van,mégis nagyon rosszul vagyok/ voltam amikor nem szedtem a fogamzásgátlót..
2019. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!