Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Brutálisan erős menstruációs...

Brutálisan erős menstruációs görcsök és nagyon erős vérzés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Órák óta szenvedek csak. Se a gyógyszer se a meleg vizes palack se a masszás nem hat. Annyira fáj mint még soha. Senki nem hiszi el h ennyire fáj, de én meg megpusztulok. 22/L

2019. febr. 15. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Cickafark tea általában hat, de úgy jobb ha előtte már elkezded naponta inni. Nagyon jó a női szerveknek, görcsoldó, rendszerezi a rendszertelen menzeszt és védi is a komolyabb betegségektől.

Akár folyamatosan is ihatod úgy még jobb.

2019. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Az lemaradt, hogy én elmennék nődokihoz a helyedben, mert ez nem normális, főleg ha eddig nem volt ilyen erős görcsöd/vérzésed.
2019. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Balint cseppeket tudom javasolnu ezt kura szeruen kell szedni. Nekem minden alkalommal elviselhetetlen a fajdalom, megmozdulni nem tudok, raadasul hanyni is szoktam. De a cseppek segitettek, enyhitettek a fajdalmat. Mivel neked ez az elso, hogy ennyire faj lehet el kene menned eloszor nogyogyaszhoz. Az is lehet hogy nemntudom milyen okbol mostantol ennyire fog fajni. Nekem is egy ideig normalis volt majd par evre ra elkezdett erosodni.
2019. jún. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy azóta? Elmúlt az erős vérzés? Voltál kivizsgáláson?
2023. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!