Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell egyszer lefogy, akkor...

Mell egyszer lefogy, akkor sosem jön vissza többet?

Figyelt kérdés

Vagyis én ezt tapasztaltam 16 évesen C-D-s mellem volt. Majd nyugtatót, antidepresszánst szedettek velem alaptalanul, nagyon lefogytam, folyton hánytam.


Azóta évek teltek el, jóval több kiló os vagyok, mint ez előtt, ,a hasamon, combomon felesleg is van. De a mellem ugyanúgy jóindulattal B kosaras, se.


2019. okt. 12. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A mell zsír főleg, mirigyek, kötőszövet. Ha nagyon lefogytál, akkor gondolom az is elfogyott, a hízással vissza kellett volna jönnie. Kérdés, hogy 80kg-ról 40kg-ra, majd most 50kg-ról van -e szó, mert nem mindegy.
2019. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor ilyen 52 kg voltam, mielőtt begyógyszereztek, most 58 vagyok. Hiába híztam vissza, mellre nem ment, combra annál inkább.


Vagy a gyógyszerek a hormongáztartásra is hatással voltak, fél évig nem menstruáltam, még mérgeztek ezekkel, nem akartam szedni, vagy lefogtak, vagy az italomba keverték...

2019. okt. 12. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A sok fogyás okozza a menstruáció kimaradását. 16 éves korban a hormon háztartás még nem végleges, de ha már ilyen nagy melleid voltak, az nem tűnhet el teljesen, főleg, ha még 6 kg-al több vagy jó pár évvel utána. Én fogytam 14 kg-t és nem lett 2 kosárral kisebb.
2019. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...


Pedig nem, nem jött vissza oda semmi, máshova hasra, combra igen...

2019. okt. 12. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp jártam csak nem gyógyszerek miatt hanem egy emésztőrendszeri megbetegedés kialakulása miatt.

14 éves korom körül C-D melltartót hordtam (165-167 cm 45 kg), majd jött ez a betegség ami miatt fogytam (hányás, étvágytalanság, stb, hónapokig, mire kiderült mi van, majd elkezdődött a kezelés, életmód váltás). Most 23 vagyok, 170 cm, 50 kg, B-s kosárral ... :/

2019. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!