Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az elmult 2 héten naponta...

Az elmult 2 héten naponta csak egyszer ettem illetve tízóraira 4db mandarint! Sok szénsavas vizet is ittam! Látszik hogy fogytam egy kicsit. Tudom ez elvileg koplalás de már nem is kívánok többet enni. Itt egy kerdőjel -->?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha egy olyan adagot megeszek mint régen simán megettem. Akkor szinte kidurran a hasam. Lehet hozzászokott a szervezetem a kevéshez? F/17
2016. jan. 10. 20:51
 2/3 anonim válasza:

Hozzá szokott a szervezeted a kevés táplálékhoz és nemvagy már annyira éhes mint álltalába.

Igen ettől lehet fogyni,de túl sok ideig ezt se jó csinálni hogy csak mandarint eszel!

Ha fogyni akarsz ne igy kezdj el fogyni,fokozatossan vissza kell állnod a rendes étkezéshez.

Nemkell sokat enned csak mindig más ételt is egyél de keveset.

Az evés fontos!

2016. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Brávó, ha abba hagyod ezt az "étrendet" és ismét úgy eszel, mint korábban, szépen elkezdesz majd dagadni, zsírosodni...a szervezeted a nagy hiány után raktározni kezd, hogy ha később ismét megvonás lesz, legyen miből energiát szolgáltatnia....

Lehet, hogy az étvágyad csökkent, de ez teljesen abnormális egy 17 éves fiúnál.

2016. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!