Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Könnyen sikerült ferakni az...

Könnyen sikerült ferakni az első tampont?

Figyelt kérdés
Egy hétre megyünk nyaralni, és az utolsó két napban elvileg jön meg. Még soha nem használtam tampont, de szeretnék vízbe menni, de csak fürdésnél akarom azt használni. Félek, mert nem tudom, hogy ha felteszem akkor majd nem tudom kihúzni vagy mondjuk bennragad. Nektek minden simán ment, és hány évesek voltatok?
2010. júl. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem tudtam tampont használni 18 éves koromig mert olyan szűk voltam h nem fért belém a tampon... csak szüzességem elvesztése után tudtam használni mert akkor már kitágultam(a szüzességem elvesztése is nehezen ment a szűk hüvelyem miatt de ez nem ide tartozik most..)

szerintem gyakorolj még otthon ne akkor kelljen először beraknod. egyébként nem nehéz, kövesd a használati utasítást, minden le van írva. és nem hsizem h bennragadna nagyonnagyon ritka eset ne izgulj!

2010. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit féltem, mikor az elsőt raktam fel, nem is sikerült jól, hiszen nem tettem elég fel... Tükörrel nem ronthatod el.
2010. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén szólva nem tudom, hogy egy bizonytalan szűz lány miért akar feltétlenül tampont használni. Attól, hogy nem marad meg a szűzhártyád, még szűz maradsz, ez tény, mert nem volt kapcsolatod senkivel, de miért nem lehet megoldani, hogy nem fürdesz?

Annak aki azt javasolta,hogy kezdj el gyakorolni: ha vérzés nélkül helyez fel tampont, kiszárítja a stressz alatt szintén nem túl nedves nyálkahártyát, megsérül és még jobban fog fájni, mint normál esetben. Mensin kívül tampont használni veszélyes és felesleges!

Szerintem próbáld meg, ha nagyon akarod, de azért gondolj ki B-verziót is.

2010. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: csak még annyit, hogy bent nem ragad, ha a vérzésednek megfelelő méretű tampont használsz. Mivel első tampon, úgyis csak mini-vel érdemes próbálkozni, semmi esetre sem extra naggyal... mini tampon pedig még senkiben sem maradt benn! Ettől felesleges paráznod!
2010. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok és a super tampont is simán felnyomom és kényelmes. Persze először én is minivel kezdtem, de nekm az túl vastag volt. Elsőre nem biztos hogy jól rakod fel, én nem nyomtam fel eléggé és nagyon nagyon fájdalmas volt. Mostmár nem tudnám nélküle elképzelni a mensit, mivel nekem elég erős és betéttel mindig átáztam. Használd, és figyelj oda hogy annyira nyomd fel, hogy tükörbe nézve már csak a szára látszódjon.
2010. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!