Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nevetnek azon ha meglátj...

Miért nevetnek azon ha meglátják a betét? Mi vicces ezen? Dugdossam? Mit csináljak hogy abba hagyják?

Figyelt kérdés

Osztalytarsaim annyira idegesitoek. Elkezdenek mindjárt röhögni mint a 10 évesek.

Kiveszem a taskambol és a zsebembe rakom ha még nincs zsebem akkor fogom a kezembe engem nem érdekel ki látja.

15-16 evesek


2019. okt. 17. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Vannak intim dolgok, ami nem kötünk mások orrára. Ilyen az is, hogy mikor van meg és mit használunk. Nem szégyen, nem nevetséges, de akkor is diszkréten, azaz feltűnés nélkül foglalkozz vele.

Érdemes egy aprócska kis tartót, neszeszert használni, pl. kínai boltban párszáz forintba kerül ilyesmi.

2019. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Mert a 15-16 évesek ebben a témában még olyan szinten vannak, mint a 10 évesek. Ennyi a történet.

Egyébként valószínűleg az osztálytársaid nincsenek rendesen felvilágosítva, nem volt még komoly kapcsolatuk, és így nem sok mindent tudnak a menstruációról. Nekik nem természetes dolog, el sem tudják képzelni milyen érzés, vagy mivel jár. (Mi pedig már azért nem tudjuk elképzelni ezt a tudáshiányt, mert annyira természetessé vált.)

Bár az is tény, hogy ezt felnőttek között sem szokás úgy tartani, fogni, hogy mások meglássák, bár nyilván egy munkahelyen nem kezdenek el röhögni a férfiak.

2019. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv újra, Betétfétises! Tök kreatív vagy, ahogy mesélteted nyomorult közlékeny nőket erről a témáról. Csak tudod egy tinilány az “emberek-iskola, osztálytársak” kategóriába írta volna ezt ki. Hoppácska... Komolyan könyörgöm, hogy vagy kezeltesd magad, vagy ezt a menzesz- és betétfétisedet egy arra való perverz oldalon éld ki.
2019. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, amikor én 15 évvel ezelőtt voltam ennyi idős, a mi korosztályunk nem volt 15-6 évesen ilyen gyerekes.

De igazat adok, aki a neszesszert javasolta, szerezz be egyet.

2019. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem elvileg már nem tud privátot írni, letiltottam a kis ribit :D
2019. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan nem értem ezt az ember. Ekkora lúzer lehet az életben, hogy ez az ami elérhető számára egy nőből, hogy betétekről, tamponokról pakolja ki a kérdéseit?
2019. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek a fszinak van barátnője? És mit szól ahhoz, hogy mindig eltűnik a betétjei?
2019. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs, akkor őt meséltetné, nem neten vadászna idegen nők menzesz-sztorijaira. Itt a mai: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1013..
2019. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!