Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok vicces/ ciki sztorikat...

Tudtok vicces/ ciki sztorikat menzesszel kapcsolatban? Az enyém lent

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit nevetni... :))

Ez annyira nem vicces de azért elmesélem. Nekem az volt hogy a mensim miatt vittem magammal pót betétet. Gondoltam hogy majd ha kell, a mosdóban kicserélem, mikor úgy is megyek. Beraktam a zsebembe a betétet, és minden szép és jó lett volna addig amíg a tesink nem következett. Akkor fogtam magam és átraktam a pulóverembe. Na de itt kezdődtek a bajok... Mikor tesi után átöltöztem, az emeletre menet felvettem a pulcsit, az hopp, kiesett. Na hàt szuper volt. Én teljes lelki nyugalomban mentem tovább, és aztán fönt szólt pár fiú, hogy hát képzeljük, lent találtak egy betétet... én persze mindent tagadtam. Akkor nagyon égő volt, most már így visszagondolva ( kb. egy hónapja volt) kevésbé :))



2017. nov. 21. 19:43
 1/9 anonim válasza:
100%

Enyém nem vicces , a tiéd jó volt ;)

nekem nem rég van meg , és amikor megjött akkor úgy tudtam meg hogy ülök a wc n és látom hogy valami bazi nagy barna-piros folt van s fehérneműmön, hát először nem menstruációra gondoltam ...

Nekem még nem volt, remélem nem is lesz ciki sztorim :D Majd meglátom, még az elején vagyok

2017. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Tyhűha..nekem nagyin sok van😂😂

Ciki:

1.

Tesi óra elött jött meg ,átöltözèsnèl vettem èszre nem mertem szólni,hogy fel mehetek-e a táskámhoz (mert abban volt,s máshol van az öltöző)wc)ès akkor így tesiztem ...rádásul akkor volt 20perces coouper futás...èpmèny volt

2.

Nèmet verseny..tökre izgulok görcsöl a hasam áhh biztos nem a verseny miatt ..vège a versenyre mèg mindig fáj, elmegyek wc-re hát hopp megjött 😐

3.versenyre kèszülök(úszás)ès mikor öltöztem át vettem èszre ,hogy megjött..szoltam a tanárnak(szerencsère nő)

2017. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet. Még jöhetnek nyugodtan
2017. nov. 21. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

#2-es vagyok csak veletlen elkuldtwm 😕

Na szoval szoltam a tanarnak g mizu van es h haza mehetek-e(nem szoktam tampont hasznalni,ilyenkor nem megyek)azt mondta nem menjek kerdezte van e tamponom mondtam nincs o adott kettot is...igy neztem ..kerdezi nem hasznaltal meg??mondom nem ekkor elmagyarazta..hogy mi ez meg h tegyem fol ,(pedig ezt tudtam😂😂👌)oki sikerult ffelhelyezni meg minden szoval megoldodott..de ciki volt

Es vegul egy aranyos💝💝

Nagyon gorcsolos tipus vagyok egyik nemetoran bagyon fajt a hasam es gyogyszer sem volt nalam mert elozo este kivettem mert otthon is szuksegem volt ra😶es kerdezte mi a baj es elmondtam adott gyogyszert meg meggsimizte a hasam es meg meg is olelt..es kitartast kivant(nagyon jo a kapcsolatom a tannarral de nyugi semmi ilyen szerelem😂😂)

Es azota mindig eszreveszi ha ilyen van na meg mindig mondja h egyut jar a manocskank😂😂(neki is akkor can mindig...)

2017. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt annyira vicces akkor, de így utólag belegondolva végigjártam a stációkat a pokol felé vezető úton. :D

12 éves voltam, amikor először jött meg, és nyaraltunk. Na ez már kapásból nem hangzik jól, hát még az előzmények..

1 hetes nyaralás 2. napján belázasodtam, ami azért érdekes, mert sosem voltam beteg nyáron, más bajon nem is volt. Csakhogy nem volt lázcsillapító a közelben.. Faluban voltunk, szombat délután, mission impossible... :D

A hölgy, akinél megszálltunk, elbiciklizett az anyósához Algopyrinért, de csak egyet találtak, ami lejárt. :D Végül Rubophent vettem be, ami használt ugyan, csak arra nem számítottam, hogy allergiás leszek rá..

Másnap reggelre úgy bedagadt a szemem, hogy nem láttam rá, olyan volt, mintha behúztak volna.. Egész nap napszemüvegben mászkáltam, még a boltban is. :D

Miután estefelé végre lement a duzzanat, nyugodtan mentem a wc-re, amikor is láttam, hogy megjött.. Vasárnap este, még mindig falu, betét meg sehol.. Papírzsepivel oldottam meg, hogy ne vérezzem össze a szállásunk ágyát, aztán reggel anyám rohant a boltba. Mondanom sem kell, hogy így a nyaralás többi részében strandra se tudtam menni, így sétával ütöttek el az időt. :D

2017. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mentek a zöld kezek:))
2017. nov. 21. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy?
2017. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt vicces... 16 évesen szombat este a szomszéd faluba indultunk diszkóba. gyalog, 7 km. Nem gáz, többször csináltunk már ilyet.

Pisilni kell. Út széle, bokor, nincs más. Látom, megjött :o Nem baj, éppencsak vérzek, elég lesz a papírzsepi. Megyünk tovább, érzem, hogy baj van. Amint megérkeztünk a diszkóhoz, első utam a szomszéd utcába lakó aktuális "sógoromhoz" vezetett... tudtam, hogy tesóm ott van és tudtam, hogy tampont kell szereznem.

Régen volt, még nem volt mobiltelefon mindenki zsebében, igazából az volt a ritka kivétel, akinek volt. Nekünk nem. Szóval este 10kor becsöngettem.

Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben.

Az este hátralevő része kész szenvedés volt. 1-2 órával később egy ismerős ment haza kocsival, megkértem, vigyen el. Amikor hazaértem, láttam, hogy átáztam, nem kicsit, totál véres mindenem. Sosem mertem megkérdezni, hogy a kocsit is sikerült-e összevéreznem :/

2017. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Órán éreztem, gond van. Ilyen elől zsebes, vagy inkább kézmelegítős pulcsi volt rajtam, illetve mivel sok fiú ült körülöttem úgy csináltam, hogy táskát felemel,aztán belemarkoltam gyorsan becsúsztattam pár tampont és kértem hadd mehessek ki wc re. Bent ahogy kivettem a régit, nyúlok be pulcsimba és egy sincs. Sejtettem, hogy kiestek, így gyorsan csak annyira húztam fel a bugyit és a nadrágot hogy a pulóverem takarja, de enyhén szólva nem voltak rendesen fenn, nem akartam összevérezni őket.


Ahogy mentem ki wc-ből látom ott sorakozik 4 darab a földön, gyorsan lehajoltam felkapkodni őket, közben osztályfőnökünk ( férfi ) meg akkor jött ki a wc mellőli szertárból, én meg előrehajolva, hátul elég sok minden látszódhatott. Gyorsan összekapkodtam és mars vissza wc-be.

Szerencsére mikor kijöttem már nem volt ott, de abban az évben nem mertem osztályfőnök szemébe nézni.

Akkor voltam 15 éve.

2017. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!