Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írjatok ciki vagy vicces...

Írjatok ciki vagy vicces sztorikat? Az enyém lent

Figyelt kérdés

Ez a barátnőmmel történt. Az volt hogy a suliban nap végére már elég kimerültek voltunk, így pl a beszélgetéseinket is végig röhögtük. A csajnak fájt a lába és akart kérni egy fáslit a védőnőtől ahoz viszont ki kellett kéredzkednie a pasas tanárunktól. Na ezt meg is tette a következő képpen:

-elnézést itthon van a védőnő?

-igen. Miért, ez az otthonod?

-jaa nem. Csak kellene egy betét...öö...fásli

Csak véletlen mondott betétet, de a tanár meg ott sunnyogott magában. Annyit röhögtünk utána...XD



2018. jan. 16. 14:59
 1/8 anonim válasza:
63%
Uram ágyam ez oolyan vicces volt, hat napig nevetnem kell most ezmiatt... Képzeld ki is esett a szemem, visszaragasztod?
2018. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

van egy youtube csatorna hasonló erdekes és cikis sztorikkal is....

https://www.youtube.com/user/ungdani

2018. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi kettes:)) írjatok még légyszi
2018. jan. 16. 19:38
 4/8 Sportlady05 válasza:
100%

Annyi sztorim van, hogy Dunát lehet vele rekeszteni ráadásul 2 ma történt : 'D

1.,

Van egy fiú akinek bejövök de mindenki gyűlöli őt és én is.

A barátnőm imádnak vele szivatni :'')

Tesin kosaraztak, mi talajoztunk.

. Pont egy olyan gyakorlatot csináltam ahol feküdtem és a lábam emelgettem a fejemíg. Hát nem az a fiú dobta NAGYON rossz helyre a kosárlabdát miközben felemeltem a lábam? :'D Nagyon égő volt, főleg hogy a csattanasra mindenki idenézett


2. Jövünk haza barátnőmmel a suliból le a lépcsőn.Ameddig felvettem a kabátot odaadtam a tesizsákom a barátnőmnek.

Mikor kértem volna vissza épp ott kötötte a cipőjét a lépcső tetején.Fut le a fiu is aki tetszik nekem a lépcsőn, kezében a saját tesizsákjával.

Én oda fordulók felé:ideadod a tesim? És közben nyújtottam felé a kezem. Mikor realizálódott ha mit csinálok fut le a barátnőm hogy itt van hozom : D A fiú meg: Miért akarod elvinni a tesimet?de ha hazaviszed ki is moshatod!

Közben mosolygott aztán együtt jól elnevetünk rajta de azért gáz volt belül égtem rendesen 😂

(ezek maiak)


3.

Társadalmi órán a holokausztrol volt szó.

Az egyik osztálytársam elkalandozottt látszott hogy nem figyel.A tanár felszólítja. De a gyerek meg mindig kalandozik. A tanár:

-Hallod kisfiam, ne ábrándozz!, koncentrálj az órára!

Másik fiú megszólal:

-Vigyük a koncentrácios táborba!!

Elkezdett röhögni mindenki de vadul. :'D


4. Barátnőimmel tavaly azzal szórakotunk a WC-ben, hogy hülye verseket írunk tanárokról (nem részleteznem) Fennhangon szavaljuk őket, mire egy hang az egyik fülkéből, mikor az egyik tanárról szólt:

-Pedig ő a kedvenc tanárom!Amúgy köszi, így meg szórakoztató is a hasmenés 😂

De aztan ki is futottunk a wc-ből


5. Van egy hülye osztálytársam.

Bioszon a tyúkról tanultunk.

Megkérdezi a tanár nyílván poénból :

-Fogazata?

-HÁT REDŐS FELÜLETŰ nem?

Tanár hülyén néz rá.

-Bocsánat akkor gumós?

Mindenki hangos nevetésben tör ki mikor rájöttünk ha kajak azt hitte hogy a tyúk fogas :'D


6. Van egy infótanár akit egyszer láttunk bezárkozni egy irodába az egyik nevelővel azóta úgymond össze hoztuk őket.

Egy napközben a nevelővel voltunk

Egyszer csak benyit az infótanár:

-Kérem xy jöjjön, elintézni válok van. Összenevettünk az osztállyal

Kiment a nevelő de ki kemények voltunk és követtük őket 4en .Bezarkoztak pár perc múlva kijönnek a nevelő úgy jött ki hogy ki volt gombolva. Itt már rosszra gondoltunk aztán az infótanár : menjen vissza majd folytatjuk,de ha bármely gyerek meglát minket akkor vége.

Visszamentunk a terembe észre sem vettek de ezentúl tudtuk hogy jogosan hoztuk össze őket :'l


7.

Egyszer az udvaron az egyik barátnőmmel beszélgetünk mikor el haladunk az egyik tanár mellett artikulalva a barátnőm : DE baaaszdmeg erre a tanár leszidja hogy hogy mer lány létére hogy mer ilyen tragarul beszélni stb.

Jót röhögtünk rajta

Trágár tanárnak neveztuk el

Jövünk fel és én barátnőnek:

Anyád 💁 Erre eljön mellettem a tragar tanár és csúnyán néz de nem szólt érte 😂


Meg írok majd később is 🙂

Lehet hogy nem túl viccesek utólag de akkor nagyon azok voltak 😂

2018. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sportlady05 válasza:
88%

Most eszembe jutott egy 😀


1,az egyik barátnőmnek nagyon tetszett az egyik fiú az osztályból,a fiú a padtársával küzdött vagy már nem is tudom a 2 padsor között. az egyik barátnőm pont ott ült ahol a fiúk tettek és aki tetszett neki beleesett az ölébe esett fejjel lefelé 🙃

Vagyis elég félreérthető helyre nézett a feje aztán én elmentem röhögni a sarokba szó szerint 😅

2018. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mansour ***** válasza:
91%

1. Lyukasóra volt, és a könyvtárosnő, akivel jóban voltunk, elküldött kettőnket a boltba valamiért. Épp mentünk volna kifelé a suliból, amikor az igazgatóhelyettes megállított, hogy hová-hová. Mondtuk, hogy a könyvtárosnő küldött el minket valamiért, erre leakadt egy pillanatra, majd ennyit mondott: "Egy megy!"


2. Új presszó nyílt az iskola közelében, gondoltuk benézünk, iszunk egy sört (ekkor már majdnem 18 évesek voltunk). Megyünk befelé... a pultnál csak egy ember ült, nagy korsó sörrel a kezében... az iskolánk igazgatója!


3. Meg akartam szólítani egy lányt, akit ismertem, de hirtelen nem jutott eszembe a neve. De már ott álltam vele szembe és annyira zavarba jöttem, hogy nem jut eszembe a neve, hogy nem tudtam megszólalni, csak álltam pár pillanatig, aztán zavaromban ezt sikerült kinyögni: "B..zd meg, nem tudom a neved!"

2018. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tegnap volt. Az egyik tanárom nem találta a szemüvege tokját és felemelte a laptopot, hogy nincs-e alatta. XD


A másik. Egy játékban (MTA) volt még régebben, hogy rosszul volt a karaktere egy gyereknek és segíteni akartam rajta, szóval odamentem hozzá és köszöntem neki, hogy "Jó napot". Gyerek megszólal: "Ha ez magának az" XDDDD

2018. jan. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz még, írok xD
2018. jan. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!