Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihullik a hajam ès nem nő...

Soya_81 kérdése:

Kihullik a hajam ès nem nő helyette új. Bőrgyógyász szerint androgèn hajhullás. Kaptam rá alpicort, nem lett jobb. az endokrinológus nem küldd el hormonvizsgálatra, mert fogamzásgátlót szedek.38 èves vagyok ès kopaszodok! Milyen Dr. Tudna segìteni?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok a hair clinicen ès a tricovelen is.

2019. okt. 19. 06:09
 1/3 anonim válasza:
Szia, ugyanez van velem. 39 vagyok és fog. gátlót szedek, és hullik a hajam. Sajnos endokrinológus és bőrgyógyász se tud segíteni. Nálad honnan tudják hogy androgén ha nem küldtek hormon tesztre? Amúgy attól még a férfi hormonokat, és a pajzsmirigyet megnézethetnéd, én most ezen vagyok. Persze a dokik szarnak rá, nem az ő hajuk, nő vagyok így kell élnem. :( Csináltass pajzsmirigy vizsgálatot (TSH, ANTI TPO, T3, T4) meg esetleg tesztoszteront nézess, és DHT hormont én ezt nézettem, ez felelős az androgén hajhullásért. Sajnos kezelést nem tudnak adni az alpicort nekem se segít, azt se tudom meddig érdemes használni, szteroid nem akarom örökké, és a doki se írja fel csak drága pénzért. Hair Clinicet akartam most kipróbálni de ezek szerint az is zsákutca. Forcapilt próbáltad? Nekem a bőrgyógyász azt ajánlgatta, és a Plantur termékeket.
2019. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Centrum labban meg tudod csináltatni te is a hormonvizsgálatot, csak ki kell fizetni.
2019. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
38 évesen ki nem kopaszodik vagy őszül? Nagyon ritka. Én 35 vagyok, két oldalt eléggé kihullott. Nem kell vele foglalkozni.
2019. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!