Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg de a nemi...

Még nem jött meg de a nemi szervemben fehér váladék van szerintem fehérfolyás de nem "folyik" ki?

Figyelt kérdés
Mikor fog szerintetek megjönni testileg érettebb vagyok az osztálytársaimnál de szinte már mindenkinek megjött 13\L

2016. okt. 8. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyire büdös a váladék?

ha nagyon büdös, akkor lehet, hogy gond...

szűz vagy még egyébként?

2016. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, konkrétan fehér vagy átlátszó? előző voltam.
2016. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem annyira sőtt ige szűz:)
2016. okt. 8. 17:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon halvány fehér
2016. okt. 8. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

A fehér folyás természetes dolog,színe fehér,pici szárads után világos sárga,de átlátszó is lehet,mivel ez is testnedvek ezért pici szaga lehet,ha meg a bugyin vagy a a tisztasági betéten hosszabb ideje ott állt büdös is lehet(vegyél tisztasági betétet és a bugyidba tiszta marad)

Mennyisége egyénenként eltérő.


A testi érettség(mell+szőrzet)nem mindig jelenti hogy némileg is érett lennél.

Sajnos nem tudni mikor lesz mensid mert a fehér folyás is mindenkinél másként jön még,van akinek a mensi előtt pàr évvel,van akinek az első mensinek egyidőben szinte,én is így voltam 11 évesen,és van akinek a mensi után fél egy évre lesz fehér folyása

2016. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!