Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell változása, mitől? Tünetek...

Mell változása, mitől? Tünetek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Természetesen orvos fog rá diagnózist mondani, de annyira sokára kaptam időpontot, hogy szeretnék utánajárni addig is, mi lehet ez, hátha másnál is előfordult már:


Fáj a mellem, az egyik. Nem egész nap, de gyakran belenyillal, akár hosszú percekre is. Azon az oldalon lett egy foltom (már kb két éve, de semmi más nem társult akkor még mellé). Plusz pár napja ott a mellbimbóm is megnőtt, majdnem a kétszeresére.


Valakinek tipp? Lázam nincs, így gyanítom nem gyulladás, de akkor mi? Hormonproblema?


Előre is köszönöm, ha leírod a tapasztalataid!


2019. okt. 20. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Milyen vizsgálatra adtak időpontot? Szerintem próbálj más orvost keresni, aki sürgősen megvizsgál, mert mellrák is lehet sajnos.
2019. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mammográfia. Verkepem tökéletes, igaz, fél éves. Most jól rám hoztad a frászt :(
2019. okt. 20. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Magánba menj el uh-ra!
2019. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj sürgősségi időpontot! Legyél erőszakos. Mond meg, hogy aggasztó tüneteid vannak.
2019. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azonnal magándoki vagy bármilyen rendelés ahol rögtön fogadnak (aznap/másnap). Erősködj, hogy nem várhat mert nagyon aggasztóak a tüneteid. Nem megijesztésképp, de ez bármi lehet ... indulj ki a legrosszabból elsőként, hogy aztán ha az nincs akkor kicsit megnyugodhass.
2019. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, hány éves vagy?

Fogytál feltűnően sokat mostanság? Egyéb rendellenesség történt a közelmúltban?

2019. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, igyekszem gyorsítani!


Harminc éves vagyok, nem tudok változásról. Fogytam, az elmúlt fél évben, de csak öt kilót, és az is ingadozik. (Ez nem új, mindig is így működtem)


Menstruációm teljesen rendben, sőt, most állt be konkrétan napra pontosra.

2019. okt. 21. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!