Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én használok betét mellé...

Csak én használok betét mellé wc-papírt is?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Én csak akkor rakok rá, ha kevés vér van rajta, de még nem akarom cserélni, viszont már zavar a "nedves" érzet. Sose folyt mellé
2019. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
En is szoktam a betet fele es akarmi akarmit mond nekem bevalt , csak betettel eleg szerencsetlen szoktam lenni mert gyakran elcsuszik vagy a beteten kívülre folyik. Valaki azt irta hogy ebbol fertozes is lehet, ez igaz? Meg nem hallottam rola ..
2019. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 csak annyira mint rákot kapni a szalonnától
2019. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szia! Meglehet tinikoromban én is alkalmaztam ezt néhányszor. A helyedben inkább nagyobb méretű/nedvszívó kategóriájú betéttel próbálkoznék, ha ázástól tartasz. Próbálj ki többfélét, rá fogsz jönni, melyikkel érzed magad biztonságban, kényelmesen. Amúgy szárnyasat vagy szárny nélkülit használsz? A szárnyas nekem mindig jobban a helyén maradt. Igaz én az utóbbi időben mosható betéteket használok (alul patenttal kapcsolódik, szupin a helyén marad és sokkal-sokkal jobb érzés, mint bármelyik eldobhatós típus) meg intimkelyhet. Ha már nem vagy/leszel szűz, akkor az intimkelyhet meleg szívvel ajánlom.:-)
2019. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

Feleslegesnek tartom a wc papírt a betét mellé! Ha nagyon durván erős a vérzésed használj éjszakai betétet vagy a libressenek azt a rövid de nagyon nagyon vastag egészségügyi betétét

Én a Rossmanba szoktam megtalálni ezt a fajtát és imádom

Suliba mielott elmegyek alulra teszek egy normal betétet és a normalra 2 ilyen vastag libresset igy tuti hogy nem ázok át

2019. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én nem szoktam. Mikor nagyon erős vérzésem volt kipróbáltam.
2019. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az elején én még a legkisebb betétet használtam és habár nem volt olyan erős a vérzésem sokszor hátul olyan lett a bugyim. Ezért aztán inkább a nagyobbat választottam. Este pláne az éjszakai mert forgolódik... az ember. Én mostmár napközben és este is éjszakait használok és nem kell azon görcsölnöm hogy mi merre folyik vagy éppen nem tudok cserélni akkor tovább bírja. Kicsit már csak az utolsó napokon használok amikor nagyon enyhe de a tisztasági még kevés lenne. Remélen segített. :)
2019. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Használj éjszakait. Én is azt használok nappal is. Hosszú is, széles is, így ha el is mozdul valamennyit akkor sem megy mellé! Nem érdemes kockáztatni, én úgy vagyok vele, ha már betét akkor minél nagyobb annál biztonságosabb.
2019. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!