Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Libresse betét mennyivel...

A Libresse betét mennyivel jobb az Alwaystól?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam azért kérdezem. Van aki Libresset használ? Megvan vele elégedve? MIlyen előnyei vannak?
2019. okt. 23. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Drágám! Kérlek mond már meg mit szeretsz annyira a betétekben? Hátha tudunk segíteni Neked. Komolyan mondom, mert ez betegség, de segítünk!
2019. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki! Nem biztos, hogy neked jobb lesz az adott márka, de az is lehet, hogy igen.Én használok százhúsz félét, mert valamikor vagy ez vagy az van nálunk a boltban, nincs mindig nagy választék. De nem emlékszek rá, hogy probléma volt vele. Talán nem tapadt rendesen 1-2, de később rájöttem, hogy a fehérneműknél csínján kell bánni az öblítőkkel. :D
2019. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

HA NŐ VAGY,aminek kicsi az esélye, akkor veszel egy csomaggal és kipróbálod, mivel kb 500 forint, így nem fogsz csődbe menni a vásárlástól.

Egyébként meg kedves fétises kérdező, a nők nem ennyire tehetetlen hülyék ám, hogy ilyeneket kérdezgetnek a neten, hanem vesznek és eldöntik hogy nekik mi a jó. Szóval elég gyenge ez a próbálkozásod is.

2019. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még, betétfétises? Mert mi már nagyon!
2019. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Nagyon belehuzott meglátszik munkaszüneti nap volt.
2019. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Semmivel! Nem szeretem csak a kisebb változatát majdnem akkora mint egy tisztasági csak ilyen nagyobb és 5× vastagabb amik nagyon jók mert ha nincs alkalmad cserélni akkor tökéletes!

Én abszolút always párti vagyok de igazából rád bízom!

Vegyél egy kisebb csomag libresset aztán ki tapasztalod hogy bejött e vagy sem!



Ja és első aki írt! Sztem tök korrektül kérdezte meg a dolgot de neked egyből a szidkolódást kell felhozni...na mind1

2019. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nem vagy képben azzal ami jó ideje itt folyik akkor legalább ne próbálj meg okos lenni.
2019. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!