Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, ha egy...

Mi lehet az oka, ha egy hónapban kétszer van menstruáció?

Figyelt kérdés
Október 11-én jött meg, és 14-én már nem volt meg, ami fura volt nekem, mert több ideig szokott meglenni, és elég gyenge is volt. Ma ismét megjött, és ilyen még soha nem volt, hogy egy hónapban kétszer legyen menstruációm. 21 éves vagyok, általában 33-35 napra szokott megjönni a menstruációm, voltam nőgyógyásznál, csinált hormon vérvételt, a d vitamin hiányon kívül minden rendbe volt, mondta is hogy sok nő szeretne ilyen tökéletes eredményt, szóval nem értem, hogy akkor most mi ez a második menzesz ebben a hónapban.
2019. okt. 24. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Stressz. Az sokmindent hazavág az emberben. Szerintem ne foglalkozz vele, főleg, ha dokinál is voltál már.
2019. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy lehetséges ok, hogy mikor kevés vérzésed volt, azelőtt nem történt peteérés, tehát csak áttöréses vérzésed volt, utána viszont volt egyből peteérés, ami után tíz nappal rendben van a rendes menstruáció.

Néha produkál ilyet a testünk, amíg nem válik rendszeressé, addig semmi gond nincs.

2019. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!