Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy hajléktalan nő menstruá...

Ha egy hajléktalan nő menstruál de nincs tamponja/betétje akkor mi lesz vele?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Menstruációs szegénység a neve a jelenségnek, és nem csak hajlektalanokat érint, hanem a fiatal iskolás lányok között is van, hogy akkor nem tud iskolàba menni.
2019. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Zokni, wc vagy egyéb papír, van aki csak hagyja folyni. De szükség helyzetben bármi oké ami picit is nedvszívó és befér a bugyiba
2019. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy összehajtogatott rongydarab megfelel a célra. Hajléktalan szállón vagy nyilvános mosdóban ki is tudja valamennyire mosni, száradás után újból felhasználható.
2019. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

[link]



Első vagyok, annak aki lepontozott.

2019. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam pont, hogy van már olyan kezdeményezés hogy hajléktalan nőknek ilyen segélycsomagokat osszanak, amiben higiéniai termékek is vannak. Én bentlakásos iskolába jártam, és volt olyan lány aki annyira szegény családból jött, vagy annyira nem törődtek vele a szülei, hogy soha nem volt betétje. Adtunk neki ha tudtunk, vagy a tanárok vettek. Legrosszabb esetben vattával oldotta meg, az mindig volt a mosdókban.
2019. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!