Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Altforalle és doritricin?

Altforalle és doritricin?

Figyelt kérdés

2 éve szedtem az altforalle 0.02es hatóanyagú fogamzásgátlót, 1 hete átváltottam az erősebb verzióra ami a 0.03as


Tegnap este 18.30 vettem be, most reggel volt hasmenésem

Mivel eltelt 3-4 óra éa felszívodott így véddve vagyok igaz?


Kicsit megvagyok fázva ezért neocitránozok és doritricint szedek, a doriban van egy kis antibiotikum

Az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását, de mivel ez vény nélkül kapható ,gondolom én nincs akkora mennyiségben igaz ?


2019. okt. 26. 05:14
 1/1 A kérdező kommentje:

A Dorithricin az egyetlen szopogató tabletta, mely specifikus, nem felszívódó antibiotikumot tartalmaz, így célzott támadást indít a kórokozók ellen, és helyben segíti a fertőzés kezelését. Mivel nem felszívódó antibioticumot tartalmaz nem kell mellette kiegészítő védekezés.


Szóval nem gond ha szedése

2019. okt. 26. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!