Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A háziorvos nem, ad beutalót...

A háziorvos nem, ad beutalót endokrinológiára. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésem és a tüneteim alapján elmentem a háziorvoshoz hogy beutalót kérjek de nem adott. Arra hivatkozott hogy nincs ilyen bajom, ilyen típus vagyok. Most mit csináljak?

2019. okt. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor marad sajnos a magánorvos vagy magánklinika. Jobbulást!
2019. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont ezt akartam elkerülni az ára miatt 😢
2019. okt. 28. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs mit! Sajnos vannak ilyen háziorvosok. Tisztelet a kivételeknek! Elhiszem, hogy el akartad kerülni, de hát a mai világban sok minden van ami drága! Jobbulást!
2019. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A másik, hogy váltasz háziorvost. Szabad háziorvos választás van, ha találsz egy jobbat, aki átvesz a praxisába, akkor ezt még meg lehet próbálni. Vagy valóban marad az, hogy elmész privátba.
2019. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden hipochonder csacska kívánságára ugrana az orvos, és közpénzen elvégeztetne minden, a kedves páciens által kitalált felesleges vizsgálatot, a szerencsétlen betegek soha nem kerülnének sorra! Menj magánorvoshoz, Ofélia!
2019. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Azért szeretném felhívni a figyelmet, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a háziorvos a hibás a történetben! Csak mert itt írjátok, hogy "ilyenek ezek a háziorvosok". Lehet, hogy ő pont egy jó orvos, és a szaktudása alapján eldöntötte, hogy nem kell terhelni a szakrendelést, csak azért mert a beteg kéri. Ez nem így működik. Nem egy bolt, hogy kérek és kapok.

Diktál a beteg, írja az orv...ja! Nem.

2019. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Hatos vagyok. Azért szeretném hozzátenni, valóban lehet, hogy a háziorvos "ilyen". Akkor váltani kell.
2019. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem Ofélia vagyok, azt sem tudom ki az. :D


Értem én nem adhat minden nyikkanásra beutalót, de amikor rendszeresen jelzem neki hogy problémám van hogy 25 évesen olyan a bőröm mint egy hormontúltengéses kamaszé, az a válasz hogy fogadjam el. A bőrgyyógyász se segít...

2019. okt. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!