Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvos adhat beutalót...

Háziorvos adhat beutalót endokrinológiára?

Figyelt kérdés
És ha mondom neki,hogy adjon,akkor adni fog?Meg kell neki mondanom,hogy miért kell?És ha azt mondja,hogy ne én döntsem el,hogy hova akarok menni?
2011. aug. 15. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondd el neki, hogy miért akarsz oda menni, akkor lehet hogy magától is beutal. Amúgy mi a probléma? Én is endokrinológushoz járok.
2011. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szőrösödés,de nem csak annyira,hogy kicsit erősebb lett a szőröm,hanem olyan helyeken is fekete szőrök vannak rajtam,ahol nem kéne,pl.mell,comb,has,nyak.És akné,pattanások,bár nem olyan durva,és nagyon izzadok is,bár ez nem tudom,hogy mennyire függ össze a hormonokkal.
2011. aug. 15. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha, én is szőrösödöm sajnos :( Menstruáció rendben van? Ha ugyanaz a bajod mint nekem, akkor szívesen segítek ha gondolod.
2011. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem megkérdezni, hogy hány éves vagy?
2011. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,a menzeszem rendben van,mindig meg jön,bár pár nappal mindig előbb jön mint kéne,de rendben van.

17 éves vagyok.Ha megkérdezhetem,neked mi a problémád?Mit csinálnak az enokrinológián?Van egyáltalán gyógymód erre?

2011. aug. 15. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem PCO szindrómám van, aztán kiderült, hogy inzulinrezisztenciám is van, plusz pajzsmirigy gyulladásom. A PCO-n kívül mind a két betegségre az endokrinológus jött rá. Vigyél leleteket hozzá, vérvétel eredmény, ultrahang, mindent ami van, az se baj ha régebbi. Csak beszélgettek majd, meg elküld sztem hormonvizsgálatra, aztán kontroll.
2011. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Te is jól "összeszedted" akkor a betegségeket...

És miket fog kérdezni?Ugye nem kell megmutatnom neki,hogy itt és itt vagyok szőrös?Meg amúgy se lenne mit,mert mindig leszedem,épp ezért egy kínszenvedés az egész,míg másnak pár perc,vagy 1 óra,nekem ez több óra.

2011. aug. 15. 11:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam vérvételen,igazából minden rendben volt,mondjuk hormonokat nem néztek,csak az az általános volt,de rendben volt minden.TSH is teljesen jó volt.
2011. aug. 15. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim amikor mondtam neki, hogy PCO-m van, ráírta a papíromra, hogy nincsenek androgén tünetek. Pff, hát mondom akkor a szőrösödés, menstruáció hiánya, ciszták a petefészkekben, az mi? :D Szóval nekem nem nézte meg, hogy valóban szőrös vagyok-e, csak ráírta a papírra, hogy nem vagyok az :D:D Hátha te egy becsületesebb dokit fogsz ki. Ne aggódj akkor se, ha meg kell mutatni, ez nem a te szégyened úgymond, hanem a betegségnek tudható be. Szerintem tuti el fog küldeni vérvételre. Nekem is úgy volt, hogy csak azt hittem PCO-m van, de ez a doki elküldött vérvételre, ahol mindenfélét néztek, aztán jött a többi baj. De reméljük neked nem lesz semmi komoly :)
2011. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!