Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okt.24. en muszáj voltam...

Okt.24. en muszáj voltam 72oras fogamzásgátlót szedni ami meg aktus utan 24 oran belul vettem be. Ez normális?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló utan okt 28-án eszrevettem h faj, éget, viszkez odalent. Canesten uno huvelykupot hasznaltam. Mara mar(okt 30) az eges, viszketes turos folyas nagyjabol, megszünt, viszont a hüvelyem total olyan érzés van bent mintha ki lenne szaradva.. Most elkezdtem verezni,, nem erosen de a beteten hagy egy kis foltot. Orvosom szerint ez normális lehez hisz gyulladt a huvelyfal. De mivel pcos is vagyok nem tudom eldonteni hogy most meg akar jonni vagy tudjam be meg a betegsegemnek? Jart mar igy valaki?
2019. okt. 30. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
fogamzásgátlót szedsz és pcos vagy és felírt az orvoz 72 órás tablettát? o.O
2019. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem írtam olyat h fogamzasgatlot szedek. 72oras fogamzásgátló. Ennyi. Rendszeres gyogyszerszedesrol nincs szo.
2019. okt. 30. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szed és PCOS van akkor is fel kell írni a 72 órás tablettát. Az azon kevés gyógyszer közé tartozik, amin nem nagyon van mit gondolkodni.
2019. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva most bármikor megjöhet. A 72 órás nagyon fel tudja borítani a ciklust. Ó és két héttel a beszedése után terhességi tesztet kell csinálni, mert nem 100 százalékban hat.
2019. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen csinalok, köszönöm a segítséget!
2019. okt. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!