Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van lehetőségem máshova menni...

Van lehetőségem máshova menni endokrinológiára? Hova tudnék menni?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek olyan kórházat, ahol ingyenes az endokrinológiai vizsgálat, II.Belgyógyászati Klinikán voltam, ott januárra kaptam időpontot, nem tudom hova lehetne még menni, hátha valahova hamarabb kapnék időpontot, a kerületi kórházat is felhívtam és oda is elég későn tudnék menni.

2019. okt. 31. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy januárra van időpontod.. én még nyáron kaptam időpontot több mint 4 hónapra.. már csak 1 hónapot kell várnom és sorra is kerülök.. ez az a magyar egészségügy, ahol "minden rendben van"..
2019. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egy közellátásban nem fogsz hamarabb időpontot kapni és tényleg szuper, hogy nem májusra kaptad az az időpontot. Ha ennyire zavar akkor tényleg marad a magán, ahol megfizeted a “gyors” bekerülést, jobb felszereléseket, nyugodtabb és kipihentebb dolgozókat akik nem csak túl akarnak rajtad esni, hanem ténylegesen van rád idejük és még a félrediagnosztizálás veszélye is kisebb (főleg az előző tényezők miatt)

Szerintem tarts ki és max ott találkozunk (üdv egy ott (és magánklinikán is) dolgozó

2019. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak az a baj a közellátással, hogy későnre kapsz időpontot, hanem hogy leszarnak. Egyáltalán nincs rá garancia, hogy a probléma, amivel odamész, találkozik a szakmai tudással.
2019. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
3: Erre sehol nincs garancia; a magánrendelésen sem.
2019. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azért ha egy dokit többen ajánlanak, hogy x problémában tudott segíteni, azért ott nagyobb százalékban kapsz hozzáértő kezelést. Mi ezért jártunk Budapestről Kecskemétre endokrinológushoz.
2019. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!