Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel a gonddal hova kell...

Ezzel a gonddal hova kell fordulni? Urológushoz vagy valahova máshova?

Figyelt kérdés
Folyamatosan visszatérő hüvelygyulladásom van, meg valszeg egy kis gombásodás is. én elmentem nőgyógyászhoz, adott is rá krémet, gyógyszert, kúpot, de ezt a kúrát egy fél évvel ezelőtt már végig csináltam, akkor elmúlt, mégis visszajött. sztem párom visszafertőz, meg is beszéltük, hogy meg kéne nézetni őt is, de nem tudjuk, hogy ilyenkor hova kell mennie?
2016. okt. 3. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
El lehet menni urológushoz is,de ilyen esetben az a legjobb,ha mindkét felet egyszerre vizsgálják és kezelik. Bőrgondozóba menjetek el együtt!
2016. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan h a nőgyógyász irt fel a partneremnek is gyógyszert.Mégis időnként visszajött a probléma,majd pár kezelés után nem volt többet.
2016. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!