Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyerek zsúrra milyen sütiket...

Gyerek zsúrra milyen sütiket csináltatok/csinálnátok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk ez vált be. Többféle pudingot megfőzök ,majd folpackkal bélelt kisebb formákba rakom és közepesen kihűlt mindenféle cukorkát smartis gumi cukor , kekszdarabokat vagy csoki darabokat nyomkodok bele.

Csoki nyalóka . eperet vgy bármilyen más gyümölcsöt hurkapálcára húzok majd olvasztott csokiba mártom és hagyom ,hogy rá dermedjen.

2019. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ahogy 1-es is írja, a fekete-fehér-tej csokiba mártott/dermedt eper mindig beválik.

Én is ilyen többféle falatka hívő vagyok, legyen sós, édes, mindenki találjon fogára valót és vihesse magával játék közben. Persze attól is függ mennyi idősek...

2019. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

8 ėvesek!

köszi az ötleteket

2019. ápr. 29. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ez a süti vált be. Minden van benne amit a gyerekek szeretnek. Nagyon egyszerű elkészíteni.


[link]

2019. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiam kedvencét csinálom, Kedvenc szelet a neve, hagyományos zsíros tésztás süti a nagymamámtól tanultam.


Fanta szelet, nutellas vagy oreos muffin, pizzás csiga ezek is szoktak lenni.


Eper, kiwi banán és még amiből szépeket találok csoki szökőkútba lehet mártogatni.

2019. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!