Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegedra járok egyetemre (nem...

Szegedra járok egyetemre (nem itteni a lakcímem, még nem intéztem el az ideiglenes dolgot) hol tudok sürgősen feliratni nőgyógyászal fogamzásgátlót? Azt hittem, hogy van még egy levél, de elfogyott. Holnap/holnapután már kellene.

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
területileg illetékes háziorvos
2019. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háziorvos irhat fel? Messze lakom és nem tudok hazamenni semmi igazolásért,hogy szedem
2019. nov. 4. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Mindjárt megmutatom a kérdést az illetékes kollégának. :-D
2019. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Női Klinika, Semmelweis u. 1. Nem kell időpont, csak kivárod a sorod. 8-tol 1-ig van ambulancia, meg du. fél 4-tol fel 5-ig fogamzásgátló ambulancia, de az azt hiszem nem minden nap.
2019. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Menj be a klinikara a nogyogyaszati osztalyra es szepen sird el hogy hat malor tortent es kozben a gyogyszert nemmvetted be mert kiesett a taskadbol es pliiz irjanak fol.

En jartam ugy, hogy vadidegen faluban a szerencsere eppen rendelest vegzo haziorvoshoz tudtam csak bemenni. Igaz ott esemenyutanit tudtam kerni leven nem szedek fogamzasgatlot, de siman folirta es mentem a gyogyszertarba es kaptam is. Csak ervenyes tajkartya kellett hozza. (Meg hat kinos mert a korhazban elobb a noverkenek kell elmondanod miert vagy ott es lehet orditva hivja majd az ugyeletest hogy na megint fogamzasgatlo kell az egyik hallgatonak vagy az asszisztensnek egy teli orvosi varoban mindenki fule hallatara, hogy te bizony epp nemi eletet elsz es hat kene valami a gyerek ellen.

2019. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, ne ijesztgesd már szegényt

Miért hívná ordítva? Nem egy amerikai filmben vagyunk. Egyébként is, aki már fogamzásgátlót szed szerintem nincs megilletődve a témától, az embereket a kórházban meg szerintem pont nem érdekli, biztos nem kezdenek el ott vihogni az öregek, nem 10 évesek vagyunk. Ez egy teljesen természetes dolog.

2019. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!