Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 9 napja késik a mensim,...

Már 9 napja késik a mensim, lehet ez az esemény utáni miatt?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a barátommal és elszakadt a gumi,szóval elmentünk az orvoshoz esemény utáni tabblettáért.

9 napja kellett volna megjönnie, lehet, hogy a tabbletta miatt késik?

Csináltam két tesztet is, mindkettő negatív lett.

Van akinek késett az esemény utáni miatt, illetve mennyit?



2019. nov. 6. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olvasni vagy mindent beveszel úgy, hogy fogalmad sincs róla, hogy mit okoz? Attól van...
2019. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos( és kedves) válaszodat. Természetes el olvastam milyen mellék hatásokat okoz a tabletta, viszont rengetegen írták, hogy nekik egyáltalán nem késett tőle, a kérdésem az ,hogy normális e ,hogy ennyit késik.
2019. nov. 6. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Boccs, de ezt azért alap lenne tudni... Akár fél évre felboríthatja a ciklusod, ki is maradhat 1-2 ciklus. Teljesen bizonytalan, hogy mikor fog megjönni, mert lórúgásnyi hormon, szóval igen, normális.
2019. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bevétel után két héttel terhességi tesztet kell csinálni, mert nem 100 százalék a hatása hanem valahol 90 és 70 között mozog. Tehát vagy terhes vagy, vagy felborította a ciklusod.
2019. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Két tesztet is csináltam, mindkettő negatív lett, szóval terhes biztos nem vagyok.
2019. nov. 7. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mikor csinálod a tesztet. 10 nap után kell. Ha túl hamar csinálod álnegatív eredményt ad.


De ha jó időben volt a teszt, akkor szimplán kicsit felborította a ciklusod. Előbb-utóbb visszaáll.

2019. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az esemény utána tabletta miatt van.
2019. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!