Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cns hüvelykúp / bórsavas...

Cns hüvelykúp / bórsavas hüvelykúp tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtem el használni orvos által írt gyógyszertári kevert kúpot. Hatóanyag mint a cns-ben, csak ebben van plusz bórsav. Habár 10 napig kéne használni abbahagyom a 2. nap után, ugyanis borzalmas égő-csipő érzés + erős alhasi fájdalom jelentkezett már az első felhelyezésénél, de gondoltam adok neki még egy esélyt, hátha második nap már enyhül a fertőzés és nem irritál annyira, de másnap még rosszabb volt. Doki szabin, leghamarabb szerdára tudtak beírni. Viszonylag tünetmentes gyulladásom volt ezidáig, az együttlétek alatt éreztem fájdalmat, ezenkívül nem volt más panaszom. Most ezután a 2 kúp után is egész nap érzem ezt az égető hüvelyi érzést. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Mi volt a megoldás? Jelenleg úgy érzem, hogy az amúgy is fertőzéstől sérült nyálkahártyát totál kimarta ez a kúp és durván belobbantotta a gyulladást. Szerdáig valakinek valami tipp, tanács?

2019. nov. 7. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne használd tovább. Nekem gomba volt, Canestent ajánlottak, de nagyobb irritáció lett tőle, mint előtte. Lehet van benne valami, amit nem bír a szervezeted, a doki biztos tud neked mást adni.
2019. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzafűznék, hogy nekem a Cns szépen levitte a gyulladást, a borsavas kúp pedig nagyon lightos, kismamáknak is azt ajánlják.
2019. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megosztottad. Tegnap már nem használtam, lényegesen jobban is vagyok ma.
2019. nov. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!