Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó lehet így is a candida diéta?

Jó lehet így is a candida diéta?

Figyelt kérdés
Ugye elmeletileg teljesen cukor es ch mentes dietat kellene tartani. Na, ez nekem nem teljesen megy. A cukor még oké, azt visszatudom szorítani teljesen. Viszont némi szenhidratot muszáj bevinnem, mert különben meghalok. Sajnos nem szeretem a tipikus diétás kajákat pl zabpehely meg ilyenek. Ma pl egy pici lasagnet ettem (durumteszta) sajt nélkül. Egyszerűen képtelen vagyok teljesen megvonni magamtól, itt van 3 gyerekem akiket egyedül nevelek, dolgoznom, vezetnem kell rendszeresen. A 'diéta' mellett szedek grapefruit cseppet, probiotikumot.
2019. nov. 9. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az egész nem a gyerekek számától függ.

Már nem akarom egymilliomodjára leírni a gyakorin, hogy a candida a nátriumhiányos és káliumtúladagoló étkezés miatt szaporodik el a szervezetben.


Száljatok már ki a szénhidrátcsökkentés marhaság ökörségből. Már hányszor leírtam, de még mindig látom, hogy vannak emberek akik el vannak tájolódva.


Egyszerű fogod azt a konyhasót és megvizsgálod van e benne kálium.


1. Oldódási teszt(káliumklorid kevésbé vízoldékony)

2. Megfelelő spektrumú uv lámpa, mivel a káliumklorid fluoreszkál.

És itt a hangsúly a megfelelő spektrumon van

3. Lángfestés

2019. dec. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba szénhidrát csökkentést, és vedd figyelembe ezt a világméretű összeesküvést.


Ha jó helyen keresgélsz, találhatsz könyveket nobel díjas kutatókról, akik embertelen dolgokon kísérleteztek még az 1950 es években. Bő hetven éve tudnak róla, minden egyes szimptómáról.


Szóval hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tudnak róla.

2019. dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!