Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvely gombára...

Eszter7711 kérdése:

Visszatérő hüvely gombára nektek bevált a candida diéta?

Figyelt kérdés
Lassan úgy érzem, hogy a stressz is kihozza sajnos......Jó lenne, ha egy jó diéta meggyógyítana....nagyon rossz ez....

2019. aug. 20. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos fogja megoldani.


Klion helyileg+ciprinol.


Biztzos, hogy a stressz hozza ki?

2019. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Ez a tapasztalatom...
2019. aug. 20. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:

1: Nem a párodtól kapod vissza?

2: Ez nem egészségügyi kérdés?

2019. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt candidam,nalam lehet ez is okozza a dermatitist,amivel evek ota kuzdok,hol erosebb lesz a kiutes,hol elhalvanyul vmennyre.
2019. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a páromtól, mert most úgy jött ki mensi alatt, hogy egy hete együtt sem voltunk,az előző visszaesésem után pedig a párom kapott szájon át gyógyszert rá, úgyhogy tuti nem beteg...
2019. aug. 20. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szedsz esetleg fogamzás gátlót ?

Én régen attól estem folyton vissza miután abbahagytam is néha előjött ,viszont ami nekem teljesen megszüntette az a cukor és fehér liszt elhagyása . Sokkal jobban érzem magam tőle és a gomba is teljesen megszűnt . Plusz amit használok néha az az ezüst kolloid és a lapacho tea .ezek gomba gyilkosok ,nálam tuti módszer volt és évek óta semmi gomba azóta :)

2019. aug. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgsgátlót. Mától elhagyom a cukrot, lisztet, bár most sem teszek cukrot teába, kávéba. Grapefruit mag cseppet fogom még elkezdeni, jó ötlet a la paco is vírusokra bevált, bár csak pár napig ihatom mert babát szeretnénk.

Köszi a válaszokat!

2019. aug. 21. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy is csak kúra szerűen lenne javasolt a tea .nem tudom ha babát akarsz mizu vele de ha rosszat tennél vele akkor persze ,mellőzd :) a grapefruit mag csepp is jó .

Probiotikumokat is szedhetsz néha ,azzal is csak jót teszel magadnak és rosszat a gombának :) a cukrot úgy értettem amúgy hogy se cukros üdítő se cukros peksüti , édesség főleg . Nekem nehéz volt eleinte de úgy voltam vele hogy ha nagyon megkívántam akkor vettem olyan édességeket amiket cukorbetegek is fogyaszthatnak,édesítőszer vagy hozzáadott cukor menteseket . Én nyírfa cukrot használok ,drága de nekem megérte hogy nem kell a hajam tépnem a gomba miatt . 2 havonta előjött régen és elég kellemetlen volt :/

2019. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, szedem a protexi balance-t.

Nagyon köszönöm az utolsónak a kedves tanácsokat. Megfogadom.

2019. aug. 21. 22:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Abonettet lehetett enned? Tudnál ajánlani olyan oldalt, ahol étrend leírás van?
2019. aug. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!