Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diéta és óvszer...

Candida diéta és óvszer használat?

Figyelt kérdés
2 hónapja csinálom a diétát. Kezd hatni odalenn. A problémám ez: Találkoztam valakivel. Szerelmes lettem nem épp a legjobbkor mellesleg.. Ha orálisan óvszer nélkül csinálom neki attól neki lehet baja? Az aktushoz óvszert akarok mindenképp! Pár hónapig ez lenne.
2019. febr. 22. 11:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Félek hogy a gumi használat miatt hogy elveszíteném. Viszont teljes gyógyulást akarok az a legfontosabb. Nyárig ez a felállás lenne. Vélemények?
2019. febr. 22. 11:55
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha ő is szerelmes meg fogja érteni, ha csak egy trófea agy akkor lepattan, de ebben az esetben talán nem is akkora kár érte.

Mondd el neki mi van, nem hiszem, hogy gond lesz belőle.

2019. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit a gumihasználat miatt veszítesz el, akkor az nem veszteség.
2019. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! K***a élet.. nem tudom miért ver így az isten. De majd remélem minden rendbe lesz.
2019. febr. 22. 12:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól van na :D Nem halálos kór. Pár hónapot ki lehet bírni.

Ha a pasi ezt nem érti meg, akkor gáz, és örülhetsz, hogy még az elején kiderült, hogy nem normális.

2019. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen igazad van 😊
2019. febr. 22. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem friss kapcsolatná alap lenne az óvszer...te sem tudod,hogy ő kivel volt, van-e valami baja. Ha a védekezés zavarka egy gyökér és nem kár érte.
2019. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Friss kapcsolatban alap a gumi. Miután férfinél problémát nem okozó std-m is lett, lehet egy szűrésre is elzavarnám.

Ha amiatt elhagy, hogy gumiban szexeltek járulékos veszteség, jobban is jársz nélküle.

2019. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szia. Mi az az std?
2019. febr. 23. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre továbbra sem érkezett válasz :(
2019. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!