Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek endometriozisa van,...

Akinek endometriozisa van, milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Felmerült, hogy endometriozisom van nekem is. Nem szoktam görcsölni, de végbél körül, illetve farokcsonton mensi körül tüneteim vannak(cisztak,valadekozas,vérzés, fájdalom ) . Nem tudom merre induljak el. :/


27N


2019. nov. 10. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is nőgyógyászhoz. Ha vaktában találgatsz, és más nők tünetei alapján állítasz diagnózist, az sose vezet jó útra :/

Nekem pl nagyon erős volt minden hónapban a menzeszem, hányásig, sokszor kiszáradásig fajult a görcs, mégsem találtak semmit, pedig én is arra gyanakodtam, hogy ciszta vagy e.m.

2019. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Folyamatosan nőgyogyaszati kontroll alatt állok más miatt,de ott nincs cisztám. Több is kezel, mert nincs fogadottam. Eddig akárkinek mondtam nem ért hozzá. Másik orvos utalt rá, hogy érdemes lenne utána menni, de nem tudom merre. Ismertek olyat, aki endometriozisal foglalkozik?
2019. nov. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!